| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca daca il visez pe baiatul pe care il plac inseamna ca si el ma place?

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Mi-ar placea sa-ti spun ca da, si ti-ar placea si tie sa crezi asta. Dar, de fapt te gandesti prea mult la el iar subconstientul tau lucreaza in timpul somnului.
Bine, nu exclud posibilitatea de a se gandi si el tine, dar explicatia de mai sus e mai stiintifica.

10 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Mai degraba cred ca -i din cauza ca te gandesti prea mult la el.

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Nu neaparat. Poate ca el te place, dar nu cred ca doar un vis poate sa iti demonstreze asta.Isi spun din propria mea experienta.

| Roxana121 a răspuns:

Nu inseamna ca daca tu l-ai visat( si il placi) inseamna ca si el te place.Tu prea mult te gindesti la el, si inainte de somn la ce te gindesti aia visezi.

| IAmSoDifferent a răspuns:

Daca visezi pe cineva. se zice ca acea persoana s`a gandit la tine inainte sa se culce. la fel cum e si cu. nu stiu... cand iti scapa numele cuiva se zice ca acea persoana vorbeste de tine sau cand sughiti se zice ca te barfeste cineva. in legatura cu visele. daca visezi un baiat... si mie mi se intampla si mai ales daca stau cu cei pe care ii visez toata ziua si ma gandesc la ei cand ma culc sau la baiatul iubit. ei bine nu este adevarat doar asa se zice!
:*

| Amelya02 a răspuns:

Esti proasta sau ce? Visele sunt diferite de realitate, atata minte nu ai si tu sa-ti dai seama? SDin nickname-ul tau reiese ca esti un copil tampit. Trezeste-te fato!

| KidaaaToxika99 a răspuns (pentru Amelya02):

Tu esti prosta, ca eu am 10 curat la scoala si vad destul de bine realitatea.Si sun t si treaza, Buna dimineata!laughing

| Amelya02 a răspuns (pentru KidaaaToxika99):

Pff,e clar, am avut dreptate. sincer in primul rand, nici nu`mi pasa de 10-le tau ca nu despre el era vorba, si nici nu te cred bineinteles. Treaza nu esti din moment ce pui asemenea intrebare. Mai mult de 9 ani nu-ti dau! joaca-te cu papusile.

| KidaaaToxika99 a răspuns (pentru Amelya02):

Am 12 ani.Mai baga-te tu in seama.Pff,ce e clar Amyy02 e nume de geniu si e nu stiu?

| libertatea98 a răspuns:

Nu cred.L-ai visat poate ca il placi prea mult.

| Gimmy2thefunkyname a răspuns:

Nu, esti doar obsedata de el happy