| miry2013 a întrebat:

Buna ce inseamna cand imi visez iubitu in fiecare seara?

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Poate din cauza ca te gandesti foarte mult la el pe parcursul zilei. In general ce visam noapte are legatura cu ce am facut in ziua respectiva.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| justsummer a răspuns:

Ca te gandesti la el inainte de culcare.

| C26 a răspuns:

Buna.
Si eu patesc la fel, de 1 luna il visez in fiecare seara, si nu stiu ce inseamnahee hee

| miry2013 explică (pentru C26):

Eu de 5 luni incontinuuuuuuu

| C26 a răspuns (pentru miry2013):

Poate sunt doar vise, si nu inseamna nimicstraight face. Am citit intr-o carte de vise ca atunci cand iti visezi iubitul o sa primesti multe dezamagiri din partea luistraight face Eu una nu cred in din astea.Dar asa scria in cartea aia thinking

| miry2013 explică (pentru C26):

Eu m-am uitat pe google si spunea ca o sa avem noroc, seara cand ne culcam stam cu gandu la el sau el se gandeste la noi eu cred in astea

| Misshaa a răspuns:

Te-ai indragostit laughing

| Iheartyou18 a răspuns:

Ca il iubesti, ca tii la el happy