| anonim_4396 a întrebat:

BUna, ce inseamna cind visez ca faci sex? De multe ori visez asta...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca te gandesti sau isi place de cineva in vis creierul creaza partide de sex cu acea persoana, numai te uita la sex, dar e si normal hormonal sa si isi vina cheful de sex, mai ales dupa ciclu in primele zile

| Lady2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da mai ales daca esti virgina

| anonim_4396 explică (pentru Lady2012):

Atunci e si mai normal asta e reactia corpului, naural existam doar ca sa ne transmitem adn mai departe si eu eram la fel crede-ma mai rau e ca apare pe fata cosuri sau diferite chesti adica nu isi spun sa faci sex faci cand doresti, eu is de parerea da corpului cea ce vrea daca e sanatos si benefic pentru el incerca macat sa te masturbezi putin, sa te mangai la sani scuze daca isi vb vulgar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca poate te gandesti prea mult la sex.