| Andreea_1209 a întrebat:

Fundita...Asta vara am fost cu un baiat. M-a invitat in oras si am acceptat.Pt ca imi era rusine nu am mers singura, ci cu o colega din clasa.In fine, el a intarziat vreo zece minute si cand dadeam sa plec a venit.Am mai vorbit si ne-am trezit cu colegii lui pe cap(veneau spre noi). ei erau la o zi de nastere a unui coled de-al lor.Eu am sarit gardul parcului si am plecat, el m-a rugat sa mai raman. dar am plecat. Dupa m-am intalnit cu colegii lui si ma tot intrebau daca il mai plac si daca ne-am sarutat.eu le-am spus ca nu-l mai plac si ca nu ne-am sarutat(doar ca sa scap de ei, nu neaparat ca nu-l mai placeam). el a aflat si nu ma mai placut (aflase ca nu il mai placeam)dar eu spusesem asa doar ca sa scap de colegii lui. in fine, a trecut vara, am inceput scoala si el se batea cu o colega de-a mea si eu l-am aparat si a spus:"Asta inca ma mai place". Intr-o zi am dat cu palma peste umarul lui, si dupa a dar si el. El nu a dat prea tare dar, totusi el este baiat.Era este zapada si el ma bulgarea, ma trantea in zapada si de exemplu la sfarsitul orelor ne-am batut cu zapada, ne-am trantit si la un moment dat i-am zis: "Nu mai da te rog. Te rog." Si a stat vreo cateva clipe pe ganduri, imi zambea( aproape tot timpul imi zambeste, mai putin atunci cand dau tare in el) si dupa a dat cu bulgarele (nu chiar inspre mine, m-a ocolit)

*Astazi, cand mergeam spre casa, am aflat ceva (de la o "amica" a lui)...Am aflat ca el i-a spus ei ca asta-vara el m-a intrebat daca vreau sa ne sarutam si eu i-am spus ca nu, ca cica nu stiu. Dar nici macar nu a fost vorba de asa ceva, pur si simplu vorbeam.Nu inteleg cum a putut sa o minta cu asa nersuinare pe fata respectiva. Fata aceea nu intelege cum de am fost cu el pentru ca el ma face in toate felurile si l-a intrebat cum a fost cu mine daca ma face in toate felurile si el a zis ca si atuncea ma face in toate felurile (eu cred ca din cauza ca a aflat atunci de la colegii lui ca nu-l mai plac, dar eu va repet ca zisesem asa ca sa scap de ei)

Voi ce credeti? Credeti ca ma mai place? Va rog spuneti-mi.Credeti ca va accepta sa ne impacam, pentru ca eu (am uitat sa va spun) vreau sa-l intreb asa: "Ma mai placi sau nu? Spune-mi ca sa stiu.Nu mai pot trai asa. Deci da sau nu" El va raspunde si daca zice da il voi lua in brate si daca zice nu il voi intreba: "De ce? De la ce s-a intamplat asta vara?"

Credeti ca ma mai place?

Credeti ca va accepta sa ne impacam?

FunDooi

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un om normal nu proceda ca el in halul acela.

| Jony123 a răspuns:

Pai daca il intrebi asa cum ai zis tu mai sus e foarte bine. El vrea sa para machoo, atata tot doar ca nu ii prea ese. Sar putea sa te placa, voi dupa mine aveti minte de copii, dar nu conteaza asta. intreba-l cum ai zis tu mai sus si e f bine asa... raspunsul lui poat fi nu dar in mintea lui da, sau invers e greu de intels un copil ca ala care nici el nu stie daca te place sau nu! Incearca si o sa vezi, asta undeva unde sa fiti singuri! Mult noroc! Funda? PLzz

| NickiMinaj a răspuns:

laughing E un mic cocalar.

| AdelinaChp a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic dar si-a batut joc de tine. Acu pe bunee... te-a facut in toate felurile pe la spate, a dat crezare unor vb aruncate in vant fara macara sa asculte si varianta ta. daca iti zambeste e ceva firesc. ce vrei sa planga. Probabil zambeste ca sa iti arate ca nu ii mai pasa deloc. Uita`lwinking fundis`aabatting eyelashes

| Dudăăăă a răspuns:

BUNA.`! Deci, in primul rand nu trebuia sa pleci de la locul faptei(din parc) pana ce nu iti dadea el vreo explicatie.In al 2 `lea rand zambeste`i si tu.Provocator chiarsmug. Si in al 3`lea rand...nu il intreba daca te place sau nu.Caci suna urat.Intreaba`l:"Tu mai ai sentimente pentru mine? Sau las totul balta si imi indrept privirea in alta parte?"Asta sigur il va impresiona si isi va da seama ca tii la el.Cam atat am avut de spus, sper ca te-am ajutat.SUCCES. Vreu FunDooi laughing pls. Te pupkiss

| AFRICANU a răspuns:

Este un neserios care profita de tine el de fapt nici nu te placea de impacare eu zic sa uiti nu te merita.

| iulyana a răspuns:

Sa ne spui si noua ce raspuns a dat:*

| CrazySell a răspuns:

Draga Andreea dupa aprerea mea e putin nesimtit dar daca tu ai sentimente pentru el poate ar trebui sa i spui... ca il plaki. si sa il intrebi daca si el te place, fa-ti curaj, fi optimista si... nu mai fi asa nesigura o sa iasa totul bine

| Scrabby a răspuns:

Din punctul meu de vedere este un nesimtit care vrea cat se poate de mult sa se dea mare de pe urma ta...nu cred ca te mai place...parerea mea