| anonim_4396 a întrebat:

Ce marime medie ar trebui sa aive penisul la un baiat de 12 ani?

19 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

12-13 mm laughing)bai intrebari pe capu vostru

| Ciufulituuu a răspuns:

Juma de metru laughing

| MonsterEnergy a răspuns:

La 12 ani eu mă jucam şotron, nu mă preocupa mărimea a ceea ce numeşti tu 'penis'.Eu zic să revii peste 3, 4 ani cu aceeaşi întrebare.

| Azµre a răspuns:

Numai minți, un penis normal la un adult este în medie de 11, 5-14, 5 cm, fă socoteală cât ar trebui să fie și la tine. 8-10 cm. Numai minți altădată, dacă respectivul vroia să știe își deschidea cont și întreba.

| h3r a răspuns:

Esti dudustil?
Bineinteles ca pe tine te intereseaza, las-o balta, nu mintii ca te prindem cu mata'nsac!
La 12 ani baiatul este inca in dezvoltare, asa ca nu poti sa zici ceva "concret".
Nu-ti mai face complexe.

Succes.

| catosp a răspuns:

Circumferinta Pamantului impartita la diametru acestuia, totul inmultit cu 4.5.

| Dade01 a răspuns (pentru catosp):

Adica cumva 14. 1374? Fara unitate de masura rolling on the floor

| catosp a răspuns (pentru Dade01):

Touché laughing

| aanny a răspuns:

-vezi-ti de copilarie si du-te si joaca-te cu putulica in nisip ca ala nu e penis e puta cu care faci pipi.laughing

| dudu_8964 a răspuns (pentru aanny):

E pentru un prietenhappy caci pe mine nu ma intereseaza chestile astea

| dudu_8964 a răspuns (pentru aanny):

E pentru un prieten de al meu.Pe mine nu ma intereseaza chestile astea

| sellieania a răspuns:

5-10cm.Fratemu la virsta ta masura masinutele, dar sa afle maicata ce te intereseaza iti da o mama de bataie si nu te lasa sa iesi din casa 2 anitongue, gandeste-te la copilarie dar nu la marimea penisului peste 3 ani te va interesa deja cum e mai bine sa faci sex da?

| VreauTilifon a răspuns:

La ce`ti trebuie? Oricum nu stii sa-l folosesti, stai cuminte-n in banca ta pana pe la 16 ani.

| dudu_8964 a răspuns (pentru VreauTilifon):

Da acum nu imi foloseste dar imi va folosi pe viitor.Si daca nu are marimea necesara varstei mele nici pe la 16 ani nu va avea.

| NoRegrets96 a răspuns:

Vreo 5 cm

| Ralu125 a răspuns:

"sa aive" rolling on the floor)))... fugi si pune mana pe gramaticawinking

| Piciux a răspuns:

Amice las-o sa creasca linistita chiar crezi ca dai la buci de la varsta asta?laughing

| dudu_8964 a răspuns (pentru Piciux):

Nu dar cand voi fi major va trebui si daca e mica ce fac?

| Piciux a răspuns (pentru dudu_8964):

Pana atunci o sa creasca