| SincerMereu a întrebat:

Ce marime ar trebui sa aiba penisul unui baiat la 12 ani? Al meu are 15, 5 cm, e bun?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In gramatica exista : mai mult ca perfect? adica un timp verbal care defineste o actiune trecuta fata de alta trecuta deja. In viata reala folosirea expresiei amintite poate reprezinta exprimarea uluirii sau a unui "woooow" cu privire la "supradotarea" ta. happy

| Emilian65 a răspuns:

Este peste marimea normala(12-13,5 cm)

| ywar a răspuns:

Sunt convins ca tu ai pus intrebarea asta din teribilism si de ce sa nu o spun direct: din prostie. Esti excesiv de prost, nu ai alta preocupare si simti nevoia sa iesi in evidenta. In consecinta pui astfel de intrebari doar de dragul de a fi puse si a epata.

| AndyKama a răspuns (pentru ywar):

Mda,din pacate cam ai dreptate.

| Radu284 a răspuns:

Nu, e cam naspa. Ar trebui sa aiba minim vreo 18 cm.

| En3Rgi a răspuns:

Ce intrebare doamne laughing. Penisul nu trebuie sa aiba o anumita marime. Daca e mic e mic, daca e mare e mare.Nu poti sa il faci sa fie mai mare sau mai mic nici daca iti doresti.Degeaba intrebi daca e ok ca nu conteaza ce iti zicem pana la urma, ca tot cu rama ta ramai indiferent de ce iti zicem intelegi copilu?

| 4psiho a răspuns:

E bun, o să mai crească.
Să nu faci vreo prostie și să încerci să-l mărești artificial, pentru că s-ar putea să strici ce ți-a dat mama natură.

| PinkHD3 a răspuns:

E mai bun decat normalhee hee

| cristintza94 a răspuns:

Ar trebui sa fi multumit de el

| marriancosmin a răspuns:

Ar trebui să pui mâna pe carte şi învață.Ai 12ani şi asta te preocupă? Cu ce te ajută această informaţie la 12 ani?