| LoveMierexD a întrebat:

Ce moduri de a săruta ştiţi? Vreau să îmi surprind iubitul cu ceva nou, deşi tot timpul vin cu ceva nou - vine de la sine. De data asta vreau ceva pregătit din timp. Vreau să facem ceva nou, însă fără chestii erotice! big grin Vă mulţumesc! Fundă.

Răspuns Câştigător
| octha a răspuns:

Sarutal pe gura simplu, pe urma frantuzesc, pe urma pe gat, si apoi sarutai urechea.sa va excita instantaneu.la fel ai sa simti si tu daca o sa ta sarute pe ureche. fundabig grin

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Saruta-i penisul, o sa-l surprinzi.

| Andrew23 a răspuns:

Musca-i buza:*

| bossdeboss23 a răspuns:

Sarutul frantuzesc