| anicikacolta a întrebat:

De fiecare data cand iubitul meu ma saruta vreau sa sar pe el si sa facem dragoste, ma excit prea repede... e normal?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E foarte normal,nu te nelinisti.
Sunt de vina hormonii si faptul ca inca nu stii sa-i stapanesti. Ceea ce ti se intampla e absolut fiziologic!
El te saruta,tu te exciti,normal ca-ti vine sa sari pe el!
Faptul ca te exciti prea repede pentru foarte multi baieti este teribil de incitant,deci,lasa-l pe iubitul tau sa se adapteze la situatie,nu schimba nimic la tine.
Cu timpul si tu vei incepe sa iei foc ceva mai incet, crede-ma.
Iubiti-va si mult noroc!
Pa, pa!

| ignore a răspuns:

E normal ca iti place de el

| maradi3 a răspuns:

Absolut normal,nu-ti fa griji! Probabil iubitul tau se cam simte coplesit de situatie,insa, se va invata! Are incotro?laughingE normal ca atunci cand esti sarutata sa te si excite acel sarut mai ales c-o faci cu persoana iubita! Ce-ai vrea, sa fii ca lemnu'? Iubiti-va cat cuprinde...

| Annd a răspuns:

Io stiu thinking cam prea te exciti

| Minerva_3620 a răspuns:

Asa-i la inceput... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic că e normal.Simți nevoia să îți arăți toată pasiunea și iubirea pentru el, practic.