| IulianaRC a întrebat:

Ce părere aveţi băieti de fetele mai înăltuţe de 1.76?

11 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Sunt ok dar or sa aiba nevoie de tipi cel putin la fel de inalti ca ele sau mai mult...dar nu se stie niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 1,76 poti spune ca esti normala nu inalta. Na' ce parere sa am, una buna. Nu inaltimea conteaza, daca fata-i in regula nu prea ma intereseaza ca e cu un cap mai mare sau mai mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există și de 1, 76?! Aliluiaaa și mă credeam gigantă la 15 ani cu 1, 72

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au cracii lungi.

| Demonull a răspuns:

Imi plac! da imi plac! fetele inalte sunt.uhuu..si imi plac si alea sub 1.76..conteaza inaltimea acum?laughing

| NuMaContrazice a răspuns:

Ca sunt inalte...ce parere sa am laughing

| sayWhaaat a răspuns:

Depinde, pentru cei ca mine care au 1, 85 e super ok, dar mai sunt si piticoti.
Partea proasta e ca va trebui sa filtrezi oarecum baietii si dupa inaltime.

Răspuns utilizator avertizat
| Fulbaster a răspuns:

Asta deoinde de varsta.
Daca ai peste 15 ani este in regula.
Daca ai sub 15 ani este "ciudat"!

| Capriciu a răspuns:

Sunt ok si sa stii ca sunt foarte admirate ca si modele care defileaza.Pa!

| MisterRip a răspuns:

Mie imi plac tipele inalte, depinde de fiecare baiat ce preferinte are, dar eu prefer tipele inalte big grin deci 1, 76 mise pare ok!