| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Ce părere aveți dacă partenerul vostru se uită foarte des la filme porno în timpul relației?

17 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Un barbat care nu se uita la porno fie e impotent, fie are probleme psihice. Deci: teme-te de barbatii care nu se uita la porno!

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru doctorandus):

Teme te de bărbați care nu se uita la po*no laughing)) op

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru doctorandus):

Știai ca filmele po*no provoacă dependență și au exactă același efect al drogurilor și al fumatul a-l alcooluli? Știi ca mulți sunt dependenți de de filme pono și le distruge viața?

| doctorandus a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Ei sufera, dar psihiatrii considera ca ei au alte tulburari mentale, iar consumul exagerat de pornografie este doar un simptom si nu cauza tulburarilor mentale.

| doctorandus a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

La 20 ani de la introducerea internetului de mare viteza, Asociatia Americana de Psihiatrie a constatat ca nu exista dovezi ca ar exista adictie de porno.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru doctorandus):

Bine înțeles ca Există! Dependență de filme pono uitat și cauta sa vezi câte cauze de violuri și problemele de sănătatea grav au din cauza filmelor pono ce tot spui colo ești inconștient? Bine înțeles ca exista și dovezi cu ochiul liber unde se ajunge și cum ajung consumatori de filme pono vilatori proxeneți toți sunt o organizație mare de tot si nimeni nu-i poate opri cum sa spui ca nu exista dependență de filme pono Doamne ferește atâta prostie și inconștientă...

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru doctorandus):

Când ajungi săte uiți zi de zi la filme pono deja acolo este mai mult decat o dependență este ceva grav grav de bolnavă săte uiți cum și-o trag alți zi de zi Doamne ferește oamenii ăia sănt bolnavi grav nu-i de glumit și de ras sau jucat cu asa ceva deloc...

| doctorandus a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Nu există motive pentru a considera că pornografia este o cauză a violurilor. Sursa: Howitt, Dennis (2022). „9. Sexual offenders 1: rapists". Introduction to Forensic and Criminal Psychology (ed. 7). Pearson Education Limited. p. 166. ISBN 978-1-292-29580-0. "• Offenders use pornography, but developmental studies tend not to hold pornography responsible for creating their deviance. There is no simple relationship between sexual fantasy and offending."

| doctorandus a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Suferi de ideatie bizara, pretinzand ca sunt bolnavi mentali cei despre ca psihiatrii spun ca sunt perfect sanatosi.

Nu scrie in niciun tratat medical respectabil ca cei care se uita zilnic la porno ar fi bolnavi mentali.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru doctorandus):

Filme pono îmbolnăvește omul nu-i nimic normal în a te uita la 2 oamenii cum și-o trag și tu țil freci este greșit și bolnav filme pono distruge sănătatea omului da tu ești prea dependent de ele să-ți dai seama de fapt ce face industria asta cu sănătatea omului și cum își bat joc de sănătatea și viața lor când o să-ți dai seama atunci o sa vezi Adevărul ce fac ei de fapt cu sănătate omului...

| dullcat a răspuns:

Ca poate fi vorba de o dependenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș zice mersi că nu mă înșeală. big grin

| troleibuz a răspuns:

Cu siguranta e obsedat sexual si misogin.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Pai de ce nu-l întrebi pe el?

| Ararat a răspuns:

Are multe, multe probleme de natura psihica.

Răspuns utilizator avertizat