| theAwesomeMe a întrebat:

Hey care este părerea voastră dacă partenerul/partenera se uită la filme porno?

16 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Ca tu nu il exciti, satisfaci de ajuns.

| theAwesomeMe explică (pentru Dσℓℓу):

Ai partener/parteneră?

| Dσℓℓу a răspuns (pentru theAwesomeMe):

Am avut 4 ani, ne-am despartit recentt

| theAwesomeMe explică (pentru Dσℓℓу):

A-ți locuit împreună?

| Dσℓℓу a răspuns (pentru theAwesomeMe):

Nu

| mihai69 a răspuns:

Bravo lui / ei! și evident, mă voi așeza alături și vom comenta împreună. Și...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde crezi ca invatam pozitii noi laughing

| theAwesomeMe explică (pentru anonim_4396):

Nu te-ai simți atacat dacă nu ai avea fizicul acelei persoane?

| anonim_4396 a răspuns (pentru theAwesomeMe):

Nu cred.

| theAwesomeMe explică (pentru anonim_4396):

După mine pare că răspunsul tău e incert și ai o nesiguranță în tine, cel puțin asta e părerea mea deoarece masculii (bărbații) tind să fie competitivi și e ca și cum ai intra în competiție cu tot mai mulți.
Gândește-te puțin la asta.

| AdelaElena88 a răspuns (pentru theAwesomeMe):

Nu înțeleg la ce te referi.Ma refeream ca e ok dacă se masturbează, însă nu sa devina obsesie în asa fel încât se neglijeasca sau și mai rău să nu îmi mai acorde atenție.

| anonim_4396 a răspuns (pentru theAwesomeMe):

Am dat un astfel de raspuns pentru ca nu am cum sa dau un raspuns sigur 100%. Daca ma intrebai acum 4 ani asta, inainte sa merg la sala poate aveam alt raspuns.

| AdelaElena88 a răspuns:

Nu am nicio problema cu asta laughing Toată lumea a văzut măcar o data un material pornografic; Bine, ar fi ciudat sa știu ca se uita la filme din acelea sado-masochiste, dar pana la urma e problema lui, atât timp când de la mine nu are pretenții de genul.

| theAwesomeMe explică (pentru AdelaElena88):

Eu mă refer în timpul relației cu tine, nu mai demult, dacă l-ai prinde masturbându-se cum ai reacționa?

| AdelaElena88 a răspuns (pentru theAwesomeMe):

Hmm, l-aș întreba cel mai probabil ce vede asa interesant acolo de ii stârnește curiozitatea și imaginația? Ce il excita asa mult, mai exact. Nu as arunca cu parul îl el, pana la urma e demonstrat științific ca un bărbat are libido ul mult mai mare decât al unei femei, asa ca nu o sa îl judec pentru asta.Bine totuși sa existe o limita, ca după încep sa îmi pun semne de întrebare și îl târăsc cu mine la un specialist.

| theAwesomeMe explică (pentru AdelaElena88):

Ți-aș răspunde eu la întrebare, fiind totuși vorba despre o altă persoană părerile pot fi diferite. Adela care crezi tu că e limita?