| dienutzza_5627 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta :
fostul meu prieten mi-a spus kandva la incepututl relatiei ca el face orice fata sa sufere in felu lui, si ca daca o sa ne despartim la fel o sa sufar si eu.Momentu e aici ca ne-am despartit, mai exact eu l-am parasit ca nu ii mai suportam comportamentu.Acum el mi-a cerut numarul prietenei mele cu pretextu ca vrea sa vb cu ea ca prietenul lui cel mai bun e indragostit de ea.Pana aici nu era problema dar a venit vorba si de mine, ca a mai sunat-o pe ea azi si o intrebat prietenamea daca nu vrea cumva sa se impace cu mine, si o zis nu.Si chiar a spus ca prietenul lui(care cica e indragostit de prietena mea) o cerut numarul de la el ca daca tot is singura de ce nu. Mi se pare nesimtire curata! Si a intrebat prietena mea daca lui ii convine ca fosta lui sa fie cu cel mai bun prieten al lui.Si el a raspuns ca nu se baga in relatia altora si asa ca nu mai suntem impreuna nu conteaza.Sunt sigura dupa multe deja ca asta e deja apartine rezbunarii sad. Si mentionez ca eu il iubesc incacrying deci ma simt groaznik crying ce sa fac sa se termine toata asta, sau mai am sanse oare la el?sad

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

E un idiot, incapabil sa inteleaga faptul ca o relatie se poate incheia frumos, in mod amiabil, fara razbunari si copilarii.Nu are niciun sa-ti bati capul cu el, lasa-l sa se 'razbune'.

| ATHOS a răspuns:

Renunta! Baiatul nu da dovada nici macar de cea ma vaga maturitate.
Bafta!

| deviant18 a răspuns:

Dupa ce ca te face sa te simti naspa tu mai vrei sanse sa fi cu el? baga'ti mintile in cap si gaseste un baiat care sa te respecte si sa te iubeasca macar la fel de mult cu l'ai iubii tu. o spun din experientahappy si inca ceva: nu linge acolo unde ai scuipatbig grin

| LoveAngel223 a răspuns:

Pai sincer daca ti-a spus la inceput...nu stiu ce sa zic dar cel mai bine ar fi sa il uiti pentru ca acum i-ai vazut si cealalta fata si acum sti de ce este i stare. Las' ca o sa iti gasesti uh pe cineva care o sa te merite mai mult sau uitate in jur poate cineva te iubeste si nu sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te mai impaci cu el? eu nu as face asta pentru nimic in lume, incearca si vb cu un alt baiat si ai sa vezi ca o sa-l poti uita fara sa vrei. e mai bine decat sa te mai impaci cu un nenorocit,