| Iancugeorgiana a întrebat:

O prietena de-a mea l-a intrebat azi pe fostul meu prieten daca vrea se impace cu mine si el a spus nu pentru ca este mai bine asasad.
Credeti ca mai are vreun rost sa vorbesc si cu el de impacare s-au sa las totul asa cum este?sadeu as vrea sa ma impac cu elsad

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa totul asa cum este

| VadTot a răspuns:

Buna Georgiana..In primul rand vreau sa ti zic ca ai facut o mica greseala trimitindu ti prietena sa l intrebe pe prietenul tau daca mai vrea sa fie cu tine..Trebuie sa vorbesti Tu personal cu el face to face" nici decum prin intermediari..Eu te sfatuiesc sa incerci si tu..si sa ai o discutie cu el Sa va rezolvati problema intre voi doi... daca se mai poate rezolva ceva..Nu ti recomand pe viiitor sa mai faci asa ceva..prin prietena ta. ok?
Succes!

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Ce iubire mai e aia daca numai o persoana iubeste? sunt 7 miliarde de oameni pe planeta, si tu vrei sa te impaci neaparat cu el?
happy Renunta la el. E bine si pentru el, dar in special, e mai bine pentru TINE, ca nu trebuie sa-ti distrugi sufletelul gandindu-te numai la el.

| Billixika a răspuns:

Nu te mai complica..Se vede ca el nu te mai vrea happy
Adicaa asta e parerea mea din ce spuii happy

| bbiq a răspuns:

Nu are sens sa mai discuti cu el pe tema asta, e clar ca nu vrea sa va impacati.Cred ca a fost destul de clar cu prietena ta.