| IceTea_3040 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele roscate? Dar cele roscate cu pistrui? funda big grin P. S. scuzati categorialaughing

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Normale, doua maini, doua picioare, un cap...
Ce naiba vrei sa-ti spun despre o persoana roscata?
Culoarea parului determina totul la o persoana?

4 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Cel mai important sa fie buna la suflet si dulce, sa nu fie lamaita, si cu fite, chiar si prietena mea e un pic roshkata dar nu are pistrui

| oCiudata a răspuns:

Buna,pai nu stiu ce sa zic.Eu sunt fata si mi se pare ca au un stil asa mai ''wild''.Am o parere buna despre ele. Sper ca te-am ajutat!

| aNNdr3i a răspuns:

Pai imi plac roscatele dar nu din nastere alea sunt mai mult portocalii... deci imi plac roscatele vopsite si fara pistru

| missy_3317 a răspuns:

Eu sunt roscata cu pistrui dar nu foarte roscata pistriu nu foarte multi...
dar nu ma afecteaza, baietii am fara nr, pentru ca sunt foarte comica, si nebuna, baietilor le plac in general zuzele laughing dar si inteligenta. asa ca darling no problema :X