| Andreea20000 a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti este sanatos sa ne albim dintii prin aceasta metoda?

http://www.okazii.ro/......iilor.html

5 răspunsuri:
| DeDeKiDoo a răspuns:

Parerea mea este ca nu prea este bine sa iti albesti dintii cu ce fac unii reclame. Sigur iti va albi dintii dar in timp se vor deteriora din cauza la ce foloseste acel aparat pentru a albi dintii. Mai bine intreaba un doctor. Sper ca te-am ajutat! Te pup:*

| QuitQusifor a răspuns:

NU laughing pentru ca la 69 -72 de ani incep sa cada si sa se erodeze mult mai repede

| Blazer a răspuns:

C raspunsuri retardate, eh uite ca sunt eu mai destept! Porcaria aia de lanterna la 20 de lei nu o sa faca decat lumina, o fi pe led. La dentist iti ia 100 lei pe sedinta pentru albire si ca sa ajungi la un rezultat bun iti trebuie cam 6 sedinte, dar pot aparea fisuri in smalt si astfel nervii tai pot avea contact mai usor cu apa rece sau calda si vei avea dureri. eu sugerez 3 sedinte la dentist si o sa fie ok, si foloseste pasta d dinti!

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| zamy a răspuns:

Da, e bun daca vrei sa arunci banii aiurea...lumina aia albastra nu are nicio legatura cu razele UV folosite in albirea dintilor la stomatolog cu lampa ZOOM! (UV). Este doar un bec albastru. Cat despre substanta...ineficienta. Produs fabricat in China.

Daca vrei rezultate ca lumea, incearca Crest Whitestrips. Vezi aici: http://albirea-dintilor.com/