| Clara_6276 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.okazii.ro/catalog/53110530/replica-iphone-nou .html#galerie (este fara garantie si fara factura). Multumesc

3 răspunsuri:
| cby a răspuns:

De ce ti-ai lua o clona? De fite, sa te dai mare cu el? Nu mai bine iti iei un telefon modest, cum sugera cineva aici, cu care iti faci treaba. Ce faci tu cu telefonul? Suni si dai SMS? Ia-ti orice, un Nokia ieftin te tine si o saptamana jumatate la o incarcare. Vrei internet, mail, retele sociale, ia-ti unul mai rasarit care stie de-astea si gata.

| vlad15eu a răspuns:

Draga mea...in primul rand 90 % din oamenii care o sa vada telefonul vor sti ca e replica.Pt ca :
1.tft(ecranul) e mult mai mic
2.meniul e grav schimbat
3.bateria nu o sa reziste mai mult de 3 luni
acum.e alegerea ta
260 Ron Samsung wave Orange!(abonament 8 euro)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E teapa
nu-l lua