| ...:::.danut.:::... a întrebat:

ce se poate intampla daca faci dragoste inainte de menstruatie? multumesc!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este cu câteva zile înainte de menstră sarcina nu poate să se instaleze deoarece ovulația s-a încheiat (regula este de 7 zile la un ciclu menstrual de 28 de zile).
Cu plăcere.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Riscul de a ramane gravida este mult mai mic, dar nu inexistent.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă te protejezi nu se poate întâmpla nimic. Baftă!

| mihaela_7412 a răspuns:

Depinde de organismul tau dar mai bine protejeazate si va fi tot ok

| Ellameh a răspuns:

Ramai gravida.

| ania_6884 a răspuns:

Dar daca ai avut relatii sexuale inainte ca prima data sa ti se inceapa ciclul se va incepe