| Stefania a întrebat:

Ce spuneti daca mergeti la ziua cuiva se potriveste o bluza mov, ciorapi lungi transparenti, pantaloni roz, dar sa fie scurti si niste cizme de vara mov, daca ati vedea cum arata love struck adorabillove struck.Se potrivesc si ce machiaj imi recomandati la aceasta imbracaminte si ce coafura? Si va rog sa nu-mi spuneti sa-mi indrept parul cu calcatorul pentru ca aseara s-a arssad! Am parul pana sub umar.Multumesc

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pe mine ma cam ia durerea de cap la culorile astea 2hee hee dar daca zici ca se asorteaza perfect, atunci te cred!

Pey alege pentru machiaj ceva mai natural iar parul cat mai simplu aranjat!

| Dizzydizz a răspuns:

Imprumute te de o placa.
La felul in care ai hainele merge o coafura cu parul intins

In niciun caz nu iti prinde parul
Fal cret cu spuma sau cu bigudiuri daca ai

| madalicious a răspuns:

Ce culori puerile de copilas! laughing Dar daca tu zici ca arata adorabil, eu nu comentez. Insa te-as sfatui sa alegi ceva, mai... serios. Ca rozul, arata lipsa de maturitate.