| Stefania a întrebat:

Ce spuneti daca mergeti la ziua cuiva se potriveste o bluza mov, ciorapi lungi transparenti, pantaloni roz, dar sa fie scurti si niste cizme de vara mov...Se potrivesc? Si ce machiaj imi recomandati la aceasta imbracaminte si ce coafura? Am parul pana sub umar:d.Multumesc

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Cred ca aceasta costumatie am vazut-o aseara la avatarul tau, nu?batting eyelashes
Incearca sa iei ceva neutru, negru sau albwinking. Din ce am vazut eu e foarte ok, si eu ador combiatia de roz'mov chiar daca e putin de pitzi mie-mi placehee hee. Si tie iti sta si bine, esti blondawinking.
Accesoriile ai grija sa nu fie mov sau roz, incearca ceva gri, negru sau chiar alb.Ai sa vezi ca vei fi cool babywinking.

Bafta. Distractie placuta!

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Hmm...parca prea mult mov si cizmele...
dar daca iti place du-te!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mie nu-mi place combinatia de roz cu mov, sunt culori prea apropiate si nu se asorteaza. Poartea cizmele si bluza mov, daca sunt aceeasi nuanta si alege alta culoare la pantaloni sau fusta, o culoare contrastanta.

| OanaG a răspuns:

Parerea mea e ca sunt culori cam tipalaughing

Prea mult mov si roz, vei arata ca o pitzipoanca!

| 16.laura.16 a răspuns:

Renunta la ceva, e prea mult roz si mov... Inlocuieste pantalonii scurti roz cu ceva neutru.Si ciorapii iesa din discutie, sincer nu merg.
Machiajul ...eu as combina negru cu mov inchis(dar movul sa nu iasa in evidenta exagerat de mult)http://www.femeia.ro/&files/3_8-thumb-400-0-10.jpg. Parul niste bucle gen http://cms.arond.ro/......_bucle.jpg sunt foarte sexi!

| MonicutZZa a răspuns:

Mie îmi place mult de tot! Eu sunt înnebunita după mov şi cred că este super ce ți-ai ales tu. Păi, eu zic să îţi faci nişte bulce sexy, nu să ţi-l încreţeşti, doar bulce, şi să ţi-l laşi pe spate. Când îţi faci buclele, dă cu puţină spumă ca să aibă mai mult stil, iar la sfârşit da-te cu mult fixativ ca să reziste. Ca machiaj, incearca să-ti conturezi pleapa superioara cu creion khol (sau eyeliner dacă ai destulă pricepere) şi tot pe pleoapa superioară să îţi dai cu fard mov (dar nu ţipător, mai cuminţel, mai deschis la culoare) şi cu puţin sclipici. Foloseşte rimel pentru lungime, cu un aşa machiaj îţi faci ochii foarte mari, foarte sexy. Foloseşte un fond de ten deschis, o pudra luminatoare (dacă nu ai, amestecă fond de ten lichid cu cremă de faţă) şi blush pe care să-l aplici de la pomeţi spre tâmple. Buzele ori nu ţi le machiezi deloc, ori doar cu strugurel, nu luciu, ca nu merge. Buzele să fie naturale.
Distracţie plăcutăhappy

| Stefania explică:

@*ieri a' lui*azi a' nimanui*maine a oricui* dalove struck