| Stefania a întrebat:

Ce spuneti daca mergeti la ziua cuiva se potriveste o bluza mov, ciorapi lungi transparenti, pantaloni roz, dar sa fie scurti si niste cizme de vara mov...batting eyelashesSe potrivescbatting eyelashes? Si ce machiaj imi recomandati la aceasta imbracaminte si ce coafura? Am parul pana sub umar:d.Multumesckiss

6 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Nu stiu cat de bine merg pantalonii roz.nu le am cu moda, cu asortatu':-j.la make up pot sa-ti recomand asa ceva:
http://machiajoradea.files.wordpress.com/2009/09/lau-mov3.jpg

mi se pare super ok.numai sa nu dai atat de mult negru dedesubt!:D
distractie placuta

| plasticstyle a răspuns:

Nuuuuu, nu pantaloni roz:-s sa fie din blug scurti in rest e bine, cat despre machiaj...folosesti creionul negru sus pe pleoape adica tragi cate o linie(stii la ce ma refer). si cu fard mov si la coltzuri peste mov dai cu putin fard marohappy

Răspuns utilizator avertizat
| gabriela a răspuns:

Valeuuuuuuuu, am transpirat citind! Ia fusta scurta si sandale..., altfel vei ajunge friptura! Distractie placuta!

| anna_7069 a răspuns:

Nu.big grin
Roz`u cu mov`u nu se potrivesc.; d

Daca vrei neaparat sa te imbraci asemanator, ia`ti o pereke de blugi` skurti, triocou` mov, cizmele mov. sau pantaloni negri`, gri, galbeni. :d

Si d fardat... eu una, zic sa nu te incarci. E vara, se poarta cat mai natural... Putin fond d ten daca ai nevoie sa acoperi ceva. Putin blush in obraji`, rimel, creion d oki daca iti place sa-ti skoti ochii in evidentsa si un gloss natural.batting eyelashes rozu` ala deskis de face buzele, superbe si fte naturale.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se potriveste, mai bine poti incerca mai multe combinatii de mov( daca neaparat vrei mov):mov/galben, de ce iti zic de combinati a asta movul inchis este matur si elegant, in timp ce galbenul aprins inspira bucurie si distractie, vdeci o combinatie perfecta as spune in cazul tau pentru intre mov si galben exista o anumita legatura ( stransa)care iese bine, e speciala, si se potriveste la petreceri. bun o bluza mov e ok poate sa fie cu buline galbene, liniute, etc dar sa fie mulata, deci e ok, daca vrei ciorapi lungi nu prea ar iesi bine, dar nu transparenti mai spre galben adica deschisi, o fusta mini cu volanase e perfect, mai bine fusta in cazul tau decat pantaloni, in picioarea lege sandale botine mov din piele intoarsa daca nu gasesti din piele intoarsa sin piele. ca machiaj ar fi bine sa stim cce ochi ai pentru ca conteaza mullllt, ca rimel:, mov, maro, negru, bun ca culori mov un pic de auriu nu mult sau un mov metalic si rimel maro sau moc ce ai, CA bijuterii ai putea sa iti iei niste piese indraznete : mov. galben daca ai ales combinatia mov/ galben.eu ti-am zis cat am putut ar fi bine sa citesti ce ti-am spus si te rog sa ti conthappy am incercat sa te ajuthappyscuze am uitat de coafura:ne facem 2 cozi simple ar merge f.bine.O coafura simpla si in acelasi timp de impact.