| Stefania a întrebat:

Daca as mergela ziua cuiva si m-as imbraca cu un colant negru si o bluza lunga cu maneca scurta si sa fie turcoaz si cu negru si cu cizme de vara movlove struck
Si colantei negrii si bluza cam asa cum vi-l descriuhappy. In spate are culoare de turcoaz si in fata negru parca ar fi un maieu peste inca un tricou in culoare de turcoaz. Se potriveste aceasta combinatie? Si cu ce fel de machiaj se potrivest adica machiajul din ce culori sa fie alcatuit, dar pe buze? Dar coafura? Dau fundita!kissAm ochii verzi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iubita merge combinatia aceasta

la machiaj poti opta pentru un machiaj in 3 nuante de la alb verde deschis si albastru sau alb turcuaz si verde inchis/albatsru

pe buze un luciu transparent sau un roz deschis on ton cu papucismug

iar la par poti sa il indrepti daca il ai lung si sa ti-l prinzi cu un accesoriu turcuaz smug
sau
poti sa il dai pe tot intr-o parte si sa il prinza la spate cu cateva agrafe ca sa stea si in partea unde nu ai par pui un cercel lung mai maresmug:X

Distractie placuta scumpetebig hug astept fundita daca vreikisskiss

1 răspuns:
| Alyyynu a răspuns:

Eu prefer fetele intr-o tinuta mai lejera, ceva mai sexy, gen costumas cu chilotei tanga si sutien din dantela mov... na daca vreti neaparat ar merge si niste pantofi cu tocuri, mov desigurlaughing
Desigur daca te-as vedea asa imbracat in cateva minute hainele nu ar mai avea nici o importanta, ar sta aruncate pe undeva rolling on the floor

Daca ai pune o poza ar fi ceva, asa cu imaginatu e mai greu, lumea imi zice ca am imaginatie bogata da chiar nu-mi dau seama cum ar arata pe tine tongue