| maria ;x a întrebat:

cea mai buna prietena a mea e clasa a 7 a iar eu sunt a 8a...acasa vine mai mereu la mine, ne intelegem bine, si la scoala ne intelegem dar acum nu prea ma baga in seama si eu o tratez la fel deoarece nu vreau sa ii vorbesc iar ea nici sa nu se uite la minewinking trebuie sa mentionez ca eu o ajut mereu in toate problemele. ce ziceti? e bine sa o evit?

Răspuns Câştigător
| Merisorr a răspuns:

Bai deci ori s-a suparat pe tine ori pe altcineva, imposibil sa fiti prietene bune si sa va evitati una pe cealalte straight face. Ar trebui ori sa vorbesti cu ea ori sa te comporti normal big grin! Sa o eviti nu e o solutie happy

3 răspunsuri:
| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Pfff nu stiu ce sa va mai zic...chiar nu va intelegthinking

| biancaandreea a răspuns:

Exprima-te.corectstraight face

| deea_1397 a răspuns:

Ei bine ar trebui sa mergi la ea si sa vb intre 4 ochi si s-o intrebi care e problema eu asa as face