| LulyXOXO a întrebat:

Buna

ceva sugestii prin care as putea sa ii spun colegului meu ca il plac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dupa 3 luni nu s-a intamplat nimic, inseamna ca el ori te considera ca pe o sora, ori ii este rusine sa-ti zica nestiind modul in care vei reactiona. Poti sa ii zici prin intermediul unei prietene sau sa bati apropouri din care isi va da seama si singur.Si daca isi da seama si totusi are acelasi comportament, inseamna ca nu iti impartaseste in acelasi mod in care tu ii impartasesti lui acest lucru.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| catalin02 a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere nu ajunge sa ii zcicitrebuie sa ii dovedesti ai inainte fi mai apropiata de el zambestei fi dragastoasa iar el isi va da seama apoi incearca sa il prinzi intr-un loc singuri pentru a se putea manifesta a

| LulyXOXO explică (pentru catalin02):

De 3 luni suntem prieteni foarte buni si mna inca nu s-a intamplat nimic straight face