| anonim_1302 a întrebat:

Dati-mi va rog cateva sugestii sau replici despre cum as putea sa ii spun unei fete ca o plac.
PS:cele mai detaliate raspunsuri primesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CrIsSy_1084 a răspuns:

Pai pentru inceput abordeaz-o,fa-i complimente, invit-o la un suc ca sa puteti sa vorbiti linistiti! iar dupa accea incepi sa-i explici totul cu calm, iar ea o sa-si dea seama imediat! Fi sigur de asta! Succes!:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci de ex daca o cunosti sau mai bine daca ai id-ul ei pur si simplu o intrebi ca ti se pare cunoscuta asta in caz ca nu o cunosti insa daca o cunosti o intrebi ce mai face si ii trimiti multe emoticonuri cu pupici si mereu cand intra pe mes sa o intrebi de vb de ex despre scoala, muzica si incet te apropii de ea si bineinteles daca vezi ca te ignora nu mai insista ca altfel te trezesti cu ignore. sper ca te-am ajutat. funda?

| ByanKa_1860 a răspuns:

Pai ii poti scrie intr.un biletel pe care sa il dai tu, sau ii dai unui prieten comun de.al vostru ca sa il dea sau daca esti la scl il pui in ghiozdan si il vede ea, sau pe mess, iar daca esti mai indrazneti i.o poti spune si in fata... Ca nu are ce sa iti zica.
Sper ca te.am ajutat big grin