| anonim_4396 a întrebat:

Buna cf? am si eu nevoie de un sfat.sunt cu un baiat de 2 luni de zile am fost la tara si l-am cunoscut ne-am combinat repede am inceput sa pun suflet, mama lui nu ma suporta. neam inteles foarte bine cat am fost acolo se vedea ca tine la mine mia accepptat toate copilariile a trecut peste.dar de cand am venit acasa adica la Bucuresti s-a schimbat si acum 4 zile sia schimbat relatia de pe fb in singur reccunosc ca in ultimele zile nu m-a cautat deloc.nu a vrut sa vb cu mine deloc dupa ce sia schimbat starea de pe fb. pana la urma mi-a dat un sms si mi-a zis ca e mai bine asa ca o sa gasesc altu mai bun etc.am vb la telefon am inceput sa plang nu imi venea sa cred am mai trecut o data prin asa ceva.si am suferit mult. dar dupa a inceput sa ma sune non stop ma ruga sa ii raasp la telefon.nu i-am rasp. dupa 4 ore i-am dat un mesaj ca ce mai vrei si mi-a zis ca vrea sa ne impacam am uitat sa zic ca el ee a12a si ca e cu bacu astea.cum am zis mi-a zis sa ne impacam sa stam o luna de proba sa vedem daca relatia va merge.mi-a zis ca el a tinut la mine in primele 2 saptamani si sa il fac din nou sa tina la mine.i-am zis sa incercam.l-am intrebat daca ma trecut alfel in telefon si mi-a zis ca chiar daca ne-am certat tot iubi meu esti.ce sa fac? ajutati-ma cu un sfat va rog.ce parere aveti? tin la el mult dar nu stiu cum sa fac sa tina din nou la mine. vreau sa tina relatia asta pentru ca la anul vine in Bucuresti la facultate si. de cand cu a doua sansa s-a schimbat e ca la inceput ma cauta vb.iar azi ma intorc din nou la tara paana incepe scoala ce sa fac? scuze ca am scris atat de mmult

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai stai asa, te-a rugat sa fii cu el inca o data cu toate ca nu tine la tine? ca eu asta am inteles, am inteles ca a tinut la tine numai in primele doua saptamani, pai daca acum numai tine de ce naiba vrea sa fie cu tine? asta e intrebarea pe care trebuie tu sa ti-o pui. Are el vreun scopwinking, asa ca mai gandeste-te in a-i da o a doua sansa, el nu te-a cautat si dupa vai brusc i-a venit din nou interesu fata de tine, eu nu prea cred. Sunt destui baieti pe lumea asta si pun pariu ca sunt si mai buni decat individul. succes.

| Rizer a răspuns:

Poi daca te duci la tara cu siguranata o sa va intalniti si o sa vb cat mai detaliat, voi stiti ce este mai bine pentru voi si ce relatii aveti!

| horansgang a răspuns:

Pai. Daca nu mai vrea baiatu'. Nu poti sa-l fortezi. Si. invata sa scrii romana.winking
Sau macar fi si tu cu putin finete. Ce naiiibaaa? PLM!

| bellatrix24 a răspuns:

Poti incerca sa fi iar cu el... daca e totul ca inainte. Si in timp mama lui te va cunoaste si se va obisnui cu tine. Puteti incerca sa fiti iar impreuna apoi vedeti voi ce va iesi. Bafta!

| tukina a răspuns:

Mie nu imi pare a fi un baiat prea serios, ci din contra, unul care cauta doar distractie. O dragoste profunda nu se naste in 2 saptamani, si faptul ca abia l-ai cunoscut cred ca ar trebui sa te faca sa astepti. Nu poti sa iti dai seama ce fel de om este cu adevarat intr-un timp asa scurt. Eu una ti-as pune sa nu faci nimic, sa ajungi sa-l cunosti cu adevarat si abia dupa sa iti pui probleme legate de relatie, altfel ai putea risca sa te trezesti cu amintiri neplacute.