| anonim_4396 a întrebat:

cine imi dau un status in legatura cu o foarte buna prietena in care i-a furat iubitul la cea mai buna prietena, stiing ca il iubeste! va rooog Funda

Răspuns Câştigător
| RoxxRoxanne a răspuns:

• Eu nu vreau sa-ti lasi Curva pentru ochii mei, Nici prietenii tai! Viata merge inainte orice s-ar intampla, Ai grija de vagaboanta ta, K Eu am grija de viata mealove struck
• Nu-mi pare rau ca imi vad fostul prieten cu altcineva, mama mi-a spun sa dau jucariile vechi celor care nu le pot cumpara.
• Ramai q ea oh go on asta ai ales happy merg pe drumul meu. Al tau?! Scumpule, e in celalalt sensbatting eyelashes
• Sper ca esti destul de destept sa stii ca daca ai plecat nu te mai asteapta nimeni inapoi.batting eyelashes
• Iubirea in general e joc un joc de carti. Vezi cum le imparti, ca ai sa primesti dragoste din parti
• Ai visat, ai sperat, ai pierdut, ce mai conteaza? Mai poti pierde, mai poti visa, mai poti invinge! asta conteaza! love struck
• Ascund pergamente cu povesti incredibile Cu oameni care se zbat, zambesc si sufera Se urasc, fura, mint, iubesc si se bucura!happy
• Sa nu uiti ca ai pierdut un DIAMANT in timp ce colectionai PIETRICELE!
• nu a fost si nu este al tau, il iubesc cum stiu doar eu si nu il dau pentru ochii ei necuvantatori! [:X]
• Durerea te-a maturizat, te-a pus pe ganduri. Te-a invatat sa citesti printre zambete si randuri. Stergi o lacrima, dar nu poti sa stergi amintiri.
• accepta realitatea, oricat de dura ar fi! decat sa pierzi ani din viata, cu sperante care nu se vor implini!
• Fa-o geloasa, rupe-i inima, fa-o sa planga, nu o cauta, nu o privi, fa-te ca nu-ti pasa si ca iti e indiferenta! Dar cand o vei vedea de mana cu altul, SA TACI!
• Lacrimile nu aduc pe nimeni inapoi. Fac doar riduri.
smug!`
• Nu era o zana, insa te iubea cu adevarat. Ti-a oferit ce avea mai bun si nici nu ti-a pasat
• Vorbeam ore intregi la telefon, ce ciudat suna. nu adormeam fara sa imi spuna ``Noapte-Buna!", nici macar nu vorbim. Nici macar nu stii ca ma bucur pentru tine vreau sa fii fericit ca nu-ti port pica prostule, vreau sa fii iubit!
• Las` sa mai treaca vreo cativa ani`, sa vezi ce bunha` se fashe` ea...atunci o sa spui`: ahh`, ce n`as da sa fie iar a mea:X:X:X
• Regreti? Regreta! Oricum de zi in colo nu o sa te mai pun pe primul loc. Considera-ma absenta!

6 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Falsitatea,este cea mai mare avere a thahappy, Te crezi buna, dar tu nu esti buna nici de p...lawinking

| dudeman13 a răspuns:

Ea tia furat iubitul si tu cauti statusuri... mdeah

| Uratul01 a răspuns:

Esti penibila

| motherf a răspuns:

Simplu: esti o curva ordinara!

| KrYpToCiD a răspuns:

La ce te referi vrei sfaturi ce sa faca?

| roxynikkkk a răspuns (pentru KrYpToCiD):

Status ca sa bat niste apropouri...