| lovemisterios a întrebat:

Ce ar trebui sa fac cand cea mai buna prietena a mea mi-a furat iubitul!sadsad

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Pai fata aia nu mai e prietena daca ti a furat iubitul. e o proetena falsa si ipocrita. o prietena adevarata spune nu pot sa fim impreuna pentru ca tin la prietena mea si nu vreau sa o tradez iar un iubit care te iubeste cu adevarat nu isi insala iubita cu prietena ei. ar trebui sa discuti cu ea si sa fi foarte ferma cu ea. explica-i ca nu mai vrei sa fiti prietene. nu are rost sa fi prieten cu o persoana care te tradeaza. sper sa treci peste!

| lovemisterios explică (pentru inger02):

Separe ca ai dreptate

| inger02 a răspuns (pentru lovemisterios):

Eu zic ca am dreptate. acum faci ce vrei tu. daca vrei sa ai o prietena tradatoare care iti fura iubitii e treaba ta happy.

| lovemisterios explică (pentru inger02):

No sa-i iert cat voi traiiii!big grin

7 răspunsuri:
| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Poi...ai putea sa incerci sa uiti de amandoi si sa pari mai fericita in preajma lor...sa fim seriosi daca BFF-u' tau iti fura ceva important nu te merita ca si acel baiat (chiar daca inca il mai placi), daca vei face asa cum ti-am spus va fi totul ok'
PS: eu am in clasa aceeasi problema cu 2 colege foarte bune

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inseamna ca nu ai avut nici o prietena si nici un iubit.Altfel nu ti-ar fi facut asa ceva.Nu merita sa plangi dupa nici unul dintre ei.V-or pati la fel.Accepta o alta relatie si cauta alta prietena.Pa.

| IzabellaVanessa a răspuns:

O decazi din drepturihappy Nu va mai fi BFF-ul tau.Acum serios..incearca sa ii uiti pe amandoi..treci mai departe..nu et meritau happy

| Ciq a răspuns:

Atunci amândoi sunt stupizi. Prietena pentru că l-a furat şi iubitu pentru că a căzut în plasă. Nici unul nu merită iertare.

Deci pur şi simplu treci peste şi încearcă să pari nepăsătoare ca să nu le acorzi satisfacţie.