| CarmencittaBoSS a întrebat:

Prietena mea cea mai buna mi a furat iubitul. Ce fac? Ma razbun?

Răspuns Câştigător
| e1xtz a răspuns:

Camy draga, ia si partea aceasta a 'problemei', adica pe de-o parte poate ti-a facut un bine.
Gandeste-te ca nici iubitul nu era prea de soi daca a acceptat. Spune si tu acum, daca iubesti pe cineva te lasi luata de altul?
Acum macar stii un lucru, nici iubitul nu era serios, si bine ca acum decat mai tarziu cand te atasai mai tare de el, si prietena 'cea mai buna', ti-a dovedit ca nu e chiar atat de incredere.

14 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu cred totuși că a plecat de bună voie.
Dacă nu ești de aceeași părere, poți să-l asculți pe JONY și să mergi la poliție.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu există "mi-a furat iubitul". Ci doar "sunt prea neinteresantă pentru el și a găsit ceva mult mai bun la altă tipă care se întâmplă să-mi fie prietenă".

| Felys a răspuns:

Nu e draga un obiect sa fie furat, a plecat el pentru ca i s-a parut ca arata mai bine decat tine, ce iti e asa greu sa te prinzi

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Fa-i reclamatie la politie, nesimtita, cum sa fure ea bietul baiat? Cred ca el acum sufera si plange ca a fost luat cu forta.
laughing

| CarmencittaBoSS explică (pentru FABULOSUL6000):

Eeh,uitasi si eu ghilimelele la "mi l-a furat" laughing))))

| Lawliet14 a răspuns:

Pai nu. Nu te razbuna! Baiatul ala n-a tinut la tine. Gaseste-ti altul si nici nu mai vorbi cu ei!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena ta a luat "resturile", asta a facut.Nu te razbuna, cand o sa vada ca te-a pierdut parca vad ca se intoarce la tine si el si ea.Si apropo daca el a facut asta nu te merita, esti prea puternica pentru el.:*

| Țoglă a răspuns:

Nu există răzbunare mai mare decât să o lași să-l păstreze.

| Addaa1998 a răspuns:

Nu e bine sa te razbuni si nici desteptwinking

| Meez a răspuns:

Dacă a acceptat cererea ei, chiar crezi că te voia?

| Sergiu72 a răspuns:

Daca era iubitul tau, ramanea langa tine. Lasa oamenii in pace.

| roxyadryan a răspuns:

Parerea mea ca razbunarea e arma prostului arata-i ca nu te afecteaza chiar de suferi... oricum iti zic din propria experienta daca baiatul ala a renuntat la tine pentru alta asa ii va face si ei.

| TimeeaTim a răspuns:

De ce sa te razbuni, cand poti gasi un baiat mai bun? Nu fi fra*rica, daca a ales o pe ea sigur nu te merita. laughing