| Camelia21 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine,de obicei ciclul imi venea dupa 19, in ultimele luni mi-a venit pe 25, apoi 19,14 si ultima oara 7....Am facut cateva teste de sarcina la interval de cateva zile, au iesit negative. de cateva zile ma simt balonata si simt arsuri in capul pieptului si in stomac dupa ce beau sucuri su acid. Astept un raspuns.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu ai un ciclu regulat dar iti vine destul de binisor si daca ultima data ai fost in 7 data viitore ar trebui sa iti vina pe la inceputul lunii

6 răspunsuri:
| Camelia21 explică:

Ne-am protejat, dar ca sa fiu sigura am facut si acele teste. Daca as fi fost insarcinata mi-ar mai fi venit ciclul? Multumesc!

| yourkidd a răspuns:

Pai poate esti doar pic bolnava...

| Danielboss4 a răspuns:

Doctorul,singura optiune

| Miiaauu a răspuns:

Daca testele au iesit negative inseamna ca nu esti insarcinata si ca dereglarile sunt datorita varstei.Totusi ar trebui sa mergi la doctor sa afli de ce te simti rau.

| Camelia21 explică (pentru Miiaauu):

Am folosit prezervativul, dar ca asa fiu sigura am facut si testele. Daca as fi fost insarcinata nu cred ca mi-ar mai fi venit ciclul.Multumesc.

| Camelia21 explică (pentru Miiaauu):

Multumesc!