| emaalexandra97 a întrebat:

cine poate sa-mi raspunda si mie la aceasta intrebare? acum 2 zile, vreo 2 colegi ma bateau la cap ca un baiat din alta clasa ma place si eu nu i-am crezut, apoi au inceput sa se jure ca e adevarat, le-am dat apoi o sansa sa mi-l arate, dar in pauza in care imi spuneau despre el nu a vrut sa iasa din clasa.la ora de sport ma tot intrebau daca vreau sa fiu prietena cu el iar eu le-am spus ca vreau sa-l vad mai intai ca sa stiu cum arata. apoi in pauza l-a strigat si cand l-am vazut, vai sa lesin si apoi colegul meu m-a impins in fata si cand m-a vazut a inceput sa fuga in clasa(dar nu era de rau) si a doua zi nu l-am mai vazut si de abia la sfarsitul orelor am auzit ca il striga un coleg de-al meu dar nu iesise din clasa.credeti ca se rusinase? majoritatea care ma plac asa sunt in preajma mea. fundita pentru raspuns cat mai rapid.

Răspuns Câştigător
| justme_2041 a răspuns:

E prea rusinos, ori crede ca e prea urat ca tu sa nu-l placi, incearca sa-i dai o sansa, poate vei gasi in suflet bun>::X:X
sanatate si pupici:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Deci inseamna ca esti bunaciune daca toti se rusineaza laughing Du-te la el ad oricum n-ar merge pentru. ca nul cunosti :laughing

| Whywho a răspuns:

Era rusinos si de asta nu a iesit din clasa du-te tu la el in clasa si vorbeste cu el ca lui e rusinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, el in preajma prietenilor lui nu este deloc rusinos, chiar pentru el am fost la un bal ca sa-l vad si nu parea deloc rusinos.doar cand este in preajma mea sau ma uit eu la el, doar atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e rusinos deoarece te iubeste! eu sunt in situatia ca cu toti comunica, asa citeodata am impresia ca ma place dar alteori ma uraste! cum crezi? ma place?