| EuAndreia a întrebat:

Deci am un baiat in clasa care uneori se uita la mine in timpul orelor si intr-o pauza stateam cu fetele si radeam si ma striga cand ma uit la el nimic si eram doar eu cu fetele in clasa si el dar era in celalat capat al clasei. Dupa o ora cand a avenit la mine la banca l-am intrebat de ce m-a strigat si mi-a spus ca nimic.Intr-o pauza am fost la baie si el statea cu baietii si vb si cand ma duceam in clasa m-a strigat si m-am intors si l-am salutat.Cand am stat cu el in banca ma enerva si eu cum ststeam langa perete ma intorceam cu spatele la el laughing. Nu suporta.Mereu imi atrage atentia. Faza e ca eu il plac dar nu imi pot da seama daca si el ma place crying. Deci exista varianta ca si el sa ma placa? crying Vreau un raspuns sigur adica DA sau Nu.

Răspuns Câştigător
| b3bitsa a răspuns:

Buna! Sa sti ca in clasa a 7-a am avut un coleg care in timpul orelor imi tragea cu ochiul, tot timpul ma baga in seama, si la un moment dat m-a luat asa de dupa spate happy Intr-o zi ma invitat la suc si mi-a zis ca ma place si ca ar vrea sa fie cu mine. big grin concluzia e ca daca nu se fereste de tine cand e cu altcineva ins ca tine la tine si ca vrea sa te aiba! Suces, funda?

8 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Da

| justfreelove a răspuns:

Dragoste cu nabadai laughing) ati evoluat destul de la faza cu trasu de par laughing)

| auroraa a răspuns:

Daaa!

| simf a răspuns:

Eu zic ca te place, altfel nici nu te-ar vedea macar.

| RebecaBaa a răspuns:

Eu zic ca dahee hee succes! Mai bine vorbeste cu elbatting eyelashes

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Cred ca ii place de tine sau ar putea sa o faca din prostie.

| RoxyAngel a răspuns:

Da, sunt multe sanse sa te placa, acum el iti atrage atentia.

| Alecsa2506 a răspuns:

Da ai posibilitati mari sa te placa.cel mai bine intreaba`l!