| anonim_4396 a întrebat:

de la un timp colegul meu se comporta diferit.

-jucam ceva joc la germana (eram in echipa mai multi) si se uita in ochii mei 1 secunda dupa ce ma uitam eu la el isi schimba privirea(sau mentineam cintactul vizual vreo 3 secunde)

-intr.o vineri cand sa plec acasa ma uitam la prietena mea si el era in fata mea, dupa ce m.am intors spre el am observat ca el defapt se uita la mine si cand m.am uutat spre el mio zambit(am facut la fel si eu) si am pkecat.

-azi s-a uitat in ochii mei vreo 4-5 secunde si eu am simtit ceva in stomac...

1. Ma place sau nu? ce ar trebui sa facsa vad daca chiar ma place?
Dau funda raspunsului care ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Eu as crede ca te place. Zambeste-i mai des, priveste-l mai des, stai de vorba cu el mai des. Baiatul ar trebui sa faca urmatoarea mutare. Ai sa vezi dupa cum reactioneaza cand te apropii de el daca te place sau nu.

3 răspunsuri:
| Brotacel12 a răspuns:

Da, te place, ofera-i putin mai multa atentie si arata-i subtil ca ii placi, ii zambesti, vorbesti mai des cu el, esti draguta cu el, daca ii dai semne ca il placi poate isi face curaj si vine la tine si iti spune ce simte

| lacra13 a răspuns:

Cred ca da

| beliberforever a răspuns:

Dupa ce ai spus tu aici, e clar ca te place... daca esti mai tupeista du-te si intreaba-l, iar daca nu, baga-l mai mult in seama si imprieteneste-te cu el asa iti va marturisi el ce simnte