| harri2000 a întrebat:

Buna Comunitate TPU...Sunt Baiat, imi place de o fata dar din pacate ea sta cu altcineva...Nu vreau sa fiu nesimtit, ca sa ma bag peste relatia lor, dar totusi eu as vrea sa stau cu ea. ce sa fac? imi place foarte mult de ea.Baiatul cu care sta ea este cu 2 ani mai mare, ea este de varsta cu mine, si a mai stat odata cu mine? ce sa fac? va rog ajuati ma! funda

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Pai daca a mai stat odata cu tine, si v-ati despartit nu prea mai ai ce sa faci happy daca tinea la tine erati si acum impreuna big grin si oricum, chiar daca va impacati, nu o sa fie la fel ca prima oara happy, o sa apara iar neintelegeri, si o sa va despartiti din acelasi motiv ca prima data happy
ea l-a ales pe celalat, asta este, viata merge inainte :pe sunt o gramada de fetehee hee o sa-ti gasesti repede pe altawinking bafta >big grin