| Miruna145 a întrebat:

Cred ca fostul meu iubit e un bipolar si un instabil. Deci mi-a zis ca nu mai simte nimic pentru mine si ca intre noi nu mai e nimic, imi da block un timp si dupa imi da deblok si iar ma baga seama si mă intreaba ce fac si ma intreaba daca vreau sa ne vedem si daca ii zic ca da, imi zice ca mai indata si nu imi mai scrie. Oare ce vrea, ca tot ma cauta asa aiurea, oare nu stie ce e cu el? Vou ce credeti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E vremea sa il urci in tren sa fie dus in Turcia. Are probleme de sanatate nenea

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i biplora, doar direct interesat de pasarica ta.
Evident ca nu te iubeste si nu simte nimic pentru tie, dar cand nu are femeie pentru sex, se intoarce la tine, unde stie ca primeste pe gratis sex, cand are el chef.
Este o joaca, din pur interes sexual.

Si dovada o ai, asa cum singura ai mentionat intr-un alt topic aici. pacat ca nici acum, dupa atata vree nu-ti dai seama ca, ai ramas doar o "saltea" pentru el, de care dispune cum vrea si cand vrea, dupa bunul plac.

Uite celalalt mesaj, prin care fostul te trateaza strict, ca o femeie usoara, doar pentru sex:
"acum 14 ore | Miruna145 a întrebat:
Hei TPU! Voi ce parere aveti, dupa ce ne-am despartit, fostul mi-a propus sa ramanem prieteni si sa facem sex. Am acceptat de cateva ori pentru ca inca mai tineam la el dar acum daca mă intreaba nu mai vreau sa accept pentru că mă va considera o "usuratica""

| Emilian65 a răspuns:

Este nehotarat. Te-ar vrea si nu te-ar vrea. Sau, poate s-a plictisit de singuratate si te vrea inapoi ca prietena.

| Andreeush a răspuns:

E un imatur, habar nu are ce vrea.

| sofisis a răspuns:

Cand se plictiseste si nu are pe vreuna in raza lui de actiune, te mai baga si pe tine in seama. Apoi ii trece. Nu vrea nimic. Nu e bipolar si nici instabil. Nu il mai baga in seama.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Poate e un nehotarat, nu cred ca merita sa ii mai dai o sansa, spune-i sa nu te mai caute si gata!