| Iulia8659 a întrebat:

credeti ca daca o sa sarut o persoana ( baiat) care m-a refuzat. o sa se supere pe mine?straight face

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Cred că nu

| Laviy a răspuns:

Baietii nu prea pot refuza un sarut. Oricat de suparat ar parea ii va placea. Dar nu iti recomand sa faci asta pentru ca, chiar daca ii va placea nu va insemna nimic pentru el. Dar pentru tine da si daca itit raspunde la sarut o sa crezi ca te place. Deci mai bine lasa-l in pace. O spun din experientahappy

| antimulte a răspuns:

Nici-un baiat nu se va supara niciodata pe o fata pentru asta, poate doar sa se prefaca suparat dar in sinea lui, ii va face placere si se va simti mandru si placut...

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Eu cred ca da.Din moment ce te-a refuzat inseamna ca respectivul nu vrea si ar rebui s ail lasi in pacehappy

| iulykutsa a răspuns:

Din pacate DA sad