| BaDBoY123 a întrebat:

Cum sa sarut o fata fara ca ea sa se supere si sa se desparta de mine?
Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

De ce s-ar desparți de tine dacă o săruți, din moment ce sunteți împreuna? laughing)

| Maryo1o1 a răspuns:

Ok frate am sa fiu sincer cu tine. Daca sunteti impreuna si te iubeste nu se va supara ca o saruti indiferent de conditii asa ca o poti sarutavcand vrei tu iar daca se supara inseamna ca nu te place dar nu fii imbecil si alege un moment potrivit nu un moment intamplator adica de exemplu ea merge pe strada o vezi si o saruti ceva potrivit un moment in care sunteti singur nu la scoala sau in clasa sau de fata cu toata lumea asta doar panace te obisnuiesti. Sper ca ti-am fost de ajutor si sa stii ca in viata trebuie sa te descurci singur nu sa imtrebi disperat pe forum cum sa saruti o fata adica nu mereu si daca intrebi intreaba ceva care te va ajuta mai incolo. Nu te supara pe mine dar asta e adevarul.