| Iulia8659 a întrebat:

credeti ca daca o sa sarut o persoana ( baiat) care m-a refuzat. o sa se supere pe mine? pentru ca astazi este ziua mea si el o sa vina si multi prieteni mi-au spus sa ma duc undeva numa cu el si sa il sarut. ce ziceti este bine? ofer funda pentru cel mai bun rasp kiss

Răspuns Câştigător
| Sinceritate777 a răspuns:

Daca iti place de el de ce nu? poate se infiripa ceva. succes! funda:X?

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu știu, dacă este bine, să nu vrea după aia, prea multe : sex, sex oral, etc zicând că ești deosebit de moartă, după el. De fapt, totuși, poți încerca, că dacă vrea, prea multe, îi spui să caute un cui, și să își pună pofta, în cui. Asta dacă nu este unul, cu mult mai solid decât tine și deosebit de violent, și să te trezești puțin bătută, dacă îi spui, să caute un cui, și să își pună pofta, în cui. Dacă este foarte violent, nici nu are rost, să te mai încurci, cu el.

| bianca9422 a răspuns:

Daca te-a refuzat odata nu
oricum va fi ziua ta si vei fi in centrul atentiei, dai semne si poate va face el vreun pas

la multi ani!

| Ralluuuuu a răspuns:

Nu daca vrei sa il saruti si el te refuza vrea sa stai dupa curu lui si sa mergi dupa el dar nu se v-a supara
Du-te si incearca nu`ti fie rusine sigur nu se v-a supara
Succes!

| puffika a răspuns:

Nu e frumos ca o fata sa se tina dupa un baiat!

| Carnage a răspuns:

Fai asta la scoala (la mine a mers :X) sta la geam du-te langa el (sa nu fie prea multi copi in clasa pentru cati pierzi curaju) ia-l de mana si spune-i cal iubesti ca nu sti ce ai face fara prezenta lui in viata ta si apoi daca tace si nu spune nimica du-te si sarutal muah :X :*

| Kaffeetasse a răspuns:

Din moment ce te-a refuzat este foarte probabil ca va fi iritat de insistenta ta. Nu grabi lucrurile. Aproprie-te subtil si in timp de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că și-au cam bătut joc prietenii ăia ai tăi.
Da, normal că o să se supere. El nu își dorește și nici nu te dorește. Tu cum te-ai simți dacă vine un băiat pe care nu îl placi sau chiar un străin să te sărute, așa, din senin?