| andreeaaa1 a întrebat:

Credeti ca este bine?
Eu si cu prietena mea adica mai mult prietena mea ne-am facut un"plan". Sa fie impreuna cu fostul meu prieten ca sa il faca gelos pe fostul ei prieten.Si in timpul in care o sa fie impreuna cu el sa zica mai multe chetii despre mine.etc.Apoi sa se desparta dupa o saptamana si sa cheme un baiat la scoala si sa zica ca e prietenul ei, iar el vrand sa o faca geloasa cred ca o sa se intoarca la mine.
CE parere aveti?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar fostul tau n-are creier?!

| RXN a răspuns:

Act mai prostesc, jalnic si egoist de mult timp nu am mai vazut. Voi chiar nu constientizati faptul ca va bateti joc de bietii oameni, doar pentru ca sunteti voi egoiste si frustrate? Maturizati-va si lasati relatiile, ca nu meritati nici cat negru sub unghie de la un tip.

| Hmmmm a răspuns:

Mi se pare cea mai tampita idee.
tu chiar ai senzatia ca traiesti in telenovele?

| SunshineGirl a răspuns:

Urat.Si daca fostul tau prieten o sa vorbeasca urat despre tine sau daca prietena ta o sa se indragosteasca de el ce faci? Sau el de ea? Riscati foarte mult.Plus ca el sau altcineva ar putea afla planul vostru si atunci ar iesi urat...

| pwp a răspuns:

Si tu de ce ai vrea sa fii folosita ca sa o faca el geloasa pe ea?
nu inteleg!

| Relax_7124 a răspuns:

O intrebare cati ani aveti?: \ parca aveti 7 ani doare cei de varsta aia fac asa ceva: \

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Fiti serioasestraight face
prea multa incurcatura.
pastrati legatura si atat. prieteni buni, amici. ce tot atata tambalau? ramaneti prieteni si gata. daca voia sa fie cu tine, era. nu este nevoie de x, y, z pentru asta

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

Un plan prostesc dupa parerea meawinking

| stoenica2_9310 a răspuns:

E bine e frumos planul de fapt zic ca o sa zina o sa va tin pumnii acum funda pls?winking

| tzutzy_3632 a răspuns:

Cam telenovela

| Amyyyyyyy a răspuns:

Decy daca tu crezi ca asa e bine sa zicem dar sa stii ca se poate sa te faca sa suferi.Si baieti [NU VA SUPARATI VA ROG NU VREAU SA DAU VIATA UNEI NOI CONVERSATI DECAT DESPRE INTREABAREA ASTA]unii baieti sunt cam parsivi si pot spune ce prietena ta ii spune "viitorului iubit" despre tine asa ca eu as zice sa o lasi balta...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare incorect e ceva foarte absurd.mai ginditiva ce facetine faceti de ris fetelor eu am aproape 16 ani dar la asa ceva nu m-am gindit niciodata HAHAHAHAHA