| sasky2000 a întrebat:

Buna cu totii! Am 13 ani si nu stiu de la ce varsta sa-mi incep viata sexuala?sadma sfatuiti voi?

20 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Cel mai bine e la 18 ani. La 13 esti prea mic mai așteaptă ca nu mori, e timp o viata de sex.

Răspuns utilizator avertizat
| LolaLollita a răspuns:

Vai de capul meu. La 13 ani ma jucam cu papusi, nici nu-mi trecea prin cap asa ceva.
Ai si tu rabdare pana la majorat, parerea mea. Nu te grabi, vei regreta.

| GiAnca a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incepi de la 18-19 ani.Dar daca nu ai rabdare pana atunci poti incepe la 16-17 ani.

| SerafimHD a răspuns:

Nu! stai cuminte! mai bine joacate cu papusile!

| LovellyAngel a răspuns:

Vezi sa nu lesini de emotie...

| paceandlove a răspuns:

La 22 23 de ani esti mult prea mica sau daca esti curioasa protejat la 18

| Flaviia16 a răspuns:

Cand simti sa faci asta happy preferabil dupa 16 ani macar

| AMa19 a răspuns:

Poi sincera sa fiu ca sa previi toate complicatiile... ar trebui de la 18, dar daca esti baiat ai putea si pe la 16-17 dar cel mai bine este la 18, ca sa nu iti faci griji de nimic. La 13. sti cam micut/a. Fundita? big grin

| Cybertron99 a răspuns:

Acum sincer 13 ani este o varsta in care poate nici macar fizic nu esti apt, nemaivorbind de psihic. Parerea mea este sa iti gasesti un partener/o partenera, sa aveti o relatie foarte stransa si poate pe la 16-17 ani. Asa ar fi mai bine happy Funda?

| MeandYou123 a răspuns:

Du-te fa sex cu Mickey Mouse.

| sasky2000 explică (pentru MeandYou123):

Mickey e baiat, de ce nu cu minnie? lo.....serrolling on the floor))

| Dony91 a răspuns (pentru MeandYou123):

Cool laughing)

| Sibbbbel a răspuns (pentru MeandYou123):

rolling on the floor))))

| 48KRazvan a răspuns:

De la 10.

| SwweetGirlFuny a răspuns:

Mai joacate cu masinutele pana pe la 19 20 de ani

| floricica1995 a răspuns:

Momentan nu esti destul de dezvoltata, de la 17 in sus pana at te poti masturba

| Alexutza1312 a răspuns:

In orice caz nu acum.Mai asteapta si tu... dupa 18 ani.Inca esti frageda, nu te mai gandi la asta.Te uiti la filme xxx? Si daca da nu te mai uita ca nu-ti face bine.Esti prea mica pentru asta.Vede-ti de scoala, nu de sex.Fii cu capul pe umeri! Trebuie sa fii responsabila si pe cale sa-ti intemeiezi o familie, nu o pustoaica.Asculta de sfat!

| vladutu12345 a răspuns:

Du-te joacate cu puta-n nisip la ani astia nici cu gandu nu-i bine sa fii la asa ceva... straight face

| Mikii193 a răspuns:

Asta ține numai de tine.