| Deucii a întrebat:

cujm aflu daca un baiat chiar vrea sa fie cu mine impreuna cum ii aflu sentimentele Dau fundita care e cal mai cel bun raspuns.si mai am o intrebare cum fac sa cuceres un baiat plzz dau fundita la cel ma i bun

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Un baiat care chiar vrea sa fii cu el iti va arata asta si iti va propune sa fii iubita lui. Daca el a inceput sa fie mai atent cu atent si sa faca gesturi in preajma ta care nu le facea de obicei inseamna ca e un pas. Nu incerca sa grabesti lucrurile, daca va vrea sa fie cu tine va fi. Sentimentele unui baiat sunt greu de descifrat, trebuie sa te gandesti cum era inainte si cum ii acum in relatie cu tine! Daca e schimbat, atunci ai aflat raspunsul. Nu trebuie tu sa-l cuceresti, el e cel care face primul pas intr-o relatie. Oricum incearca sa fii mereu imbracata frumos, cu zambetul pe buze si nu incerca sa il faci gelos. Nu se stie ce ar putea interpreta si sa renunte la a mai face ceva. Fii tu insati si lasa lucrurile sa decurga de la sine!

3 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai nu poti sa afli asa pur si simplu ...trebuie sa fii foarte atenta la comportamnetul lui. daca se uita la tine, daca vorbeste frumos, se comporta frumos inseamna ca are ceva in sufletul lui pentu tine.Nu cred ca trebuie sa faci ceva spectaculos sa cuceresti un baiat.eu sunt de parere ca daca te iubeste,te iubeste asa cum esti tu. vorbeste frumos,stai pe langa el, dar nu cred ca e nevoie sa faci ceva ce nu vrei pentru a-l face sa te placa.fii u, fii naturala. bafta! sper ca te-am ajutat :*

| anamaria_6094 a răspuns:

Pai sa aflii sentimentele unui baiat este foarte usor...Trebuie sa ii observi comportamentul atunci cand este in preajma ta...Adik daca se rusineaza, sau daca observi vreo schimbare atunci cand sta langa tine. Sper ca te.am ajutat Fundha?

| Robby94 a răspuns:

Ca sa cuceresti un baiat trebuie sa-l vrajesti, sa-l faci sa te vrea numai pe tine si sa-l incurajezi sa se lupte pentru tine.Trebuie sa fii senzuala si pastrezi o aura de mister, facandu-l astfel sa te doreasca.Trebuie sa ii dai impresia ca si tu il vrei pe el.Iar legat de prima intrebare, cred ca cea mai buna ar fi sa-l intrebi de sentimentele pentru tine.Bafta iubita>big grin