| daniela11223344 a întrebat:

buna! am o nelamurire sau mai bine sp o problema. sunt in primul an la li ceu sh mia cazut cu tronc un baiat d aceias varsta cu mine dar in alta clasa.happy l plac ff mult! stie ca il plac sh mia sp ca nu vom puteafii impreuna ca ii sunt doar simpatica.crying dar eu vreau mult mai mult adica sa avem o relatiee! cumm sa >>>cuceres::: dau funda plizz help mee:X:X!

Răspuns Câştigător
| DeniZu a răspuns:

Daca el iti da semne k nu are dori si nu ar merge o relatie, atunci parerea mea e sa nu mai insisti k il poti indeparta. zic asta, pentru ca am avut si eu o colega anul trecut care a patit asa...pur si simplu daca nu merge, nu merge, nu trebuie sa pari insistenta ca dupa aia sa nu isi schimbe impresia