| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac ca sa cuceres inimia uniu baiat care nu ma iubeste?;(

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Daca nu te iubeste de ce te chinui sa-l faci sa te iubeasca.Sti cum se zice: Iubire cu sila nu se poate...
O sa te faca sa suferi mai mult daca vezi ca nu-ti raspunde sentimentelor tale.Nu poti sa-i pui pistolul la cap zi sa-i zici "iubeste-ma!". Daca nu simte nimic pentru tine lasa-l asa.Incearca-l sa-l uiti. O sa gasesti un baiat bun care sa-ti raspunda la sentimente
Ai grija de tine Te pup kiss

| Relax a răspuns:

Ii da-i pace!

| V77Narcis a răspuns:

Imposibil...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Pai.incearca sa nu ii dai prea multa atentie daca zici ca nu te place.Nu il privi doar pe el cand esti cu prietenii comporta-te cu el cum te comporti si cu ceilalti ca sa nu-si dea seama ca il placi.Si cel mai important e sa fii thu! A.si fara fite! ca nu reusesti nimic... dar stii ce mai poti face? poti sa te dai adica la un baiat care este cu voi atunci sa il bagi mai mult in seama(un bait care stii ca totusi te-ar placea). si atunci el o sa devina gelos ca nu este bagat in seama de o fata sha. dar totusi vezi sa nu il zapacesti pe baitul cu care incerci sa il faci gelos. Fa si tu niste glume dar la momentul potrivit si ai grija sa nu fie nesarate. pup. succes!