| miranda a întrebat:

Cum a fost prima oara cand ati facut sex? A durut tare, ati avut emotii sau complexe? Fundita...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,Miranda mea draga,stiu ca vrei sa afli,dar vezi ca nu vor sa-ti spuna,tine de intimitatea fiecaruia si e un moment cu totul si cu totul special,unic...
De aceea trebuie sa fie minunat! Doar amintiri frumoase trebuie sa ai despre clipa asta,in asa fel incat sa nu-ti para rau niciodata si sa zambesti mereu cand ti-o amintesti!
Da,vei avea emotii,nici complexele nu vor lipsi,desi ar trebui sa nu existe,iar in ce priveste durerea,daca el va fi tandru,cald si bun,nici nu vei intelege...
Nu stiu daca intrebi fiindca esti aproape de momentul asta sau din pura curiozitate,dar am sa-ti spun un singur lucru.
E un pas important in viata clipa in care vei deveni femeie. Daca exista in inima si mintea ta cea mai mica indoiala, nu fa acest pas, asteapta sa ai inima deschisa si senina sa intri in lumea noua care se va deschide pentru tine!
Multa minte si noroc!