| EpicKid a întrebat:

Cand ati facut s*x prima oara v-a durut?

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Da! pe mine m-a durut ingrozitooorcrying
dar asta nu se intampla la toata lumea,depinde de baiat daca stie sa isi faca treaba si bineinteles de organism! sunte fete pe care le dore si pe care nu! dar stai linistita, oricat te-ar durea de tare, nu o sa scoti un cuvintellaughing

| EpicKid explică (pentru AlinaaAli):

Maxim...ce sa zic laughing

| AlinaaAli a răspuns (pentru EpicKid):

Mda,maxim pe naibalaughing)
asteptam cu atata nerabdare seara aia! mai ales ca eram de aproape un an impreunabatting eyelashes
si handicapatu a venit beat! eu aveam 17 ani si ceva, el 23laughing, bineinteles mai avea si pe altele si iti dai seama ca eu nu stiam, dar am aflat mai incolooh go on
nu-ti spun cat ma chinuitcrying pe bune! m-a durut groazniclaughing
si nici nu cred ca a rezolvat ceva acolo ca nici a doua oara nu a fost prea bineoh go on tot cam asa a durutbig grin
numai a de rusine nu am zis nimic!big grin

| briosicabriosel a răspuns:

Da, pe mine una m-a durut, dar a fost o durere pe care sigur nu o mai intalnesc vreo data

| carmen13 a răspuns:

Si pe mine m-a durut dar nu a fost o durere insuportabila...de fapt a fost chiar frumos.din cate stiu eu depinde foarte mult de organismul fiecareia

| hubbelllllll a răspuns:

Buna pe mine m-a durut nu stiu cum a fost la alte persoane dar ce se spune nu e adevarat ca nu poti sa spui nimic, daca ai un prieten in care ai incredere, spune-i clar si tare ca te doare, nu rabda pentru ca acest lucru depinde de amn2 nu numai el trebuie sa se simta bine ci si tu, oricum ii doare si pe ei cand e vb de prima data a unei fete :*

| Bubulici14 a răspuns:

Sincer,si eu ma gandesc daca o sa doara, si de asta mie si frica sa fac acest pas.Pe majoritatea fetelor le'a durut, din cate am inteles.Dar tu ai putea sa nu fii din aceasta majoritate, asa ca depinde de organism:*