| RoxanaRzz a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Ofer funda happy

Răspuns Câştigător
| Em40 a răspuns:

Primul sarut Si acum, dupa atat timp imi aduc aminte perfect A fost cu un baiat de care imi placea foarte mult, intr-o seara a venit cu mine pana acasa cu inca un prieten de al lui. Am ajuns in fata casei si ne-am asezat pe o banca, el ma tinea in brate si am inceput sa povestim tot felul de prostii prietenul lui il tot batea la cap sa mearga odata acasa... dupa vreo 10 minute mi-a spus ca nu il mai suporta pe ala si ca nu are incotro, trebuie sa plece acasa si s-a intors catre mine [fiind si putin cam frig afara eu tremuram] si apoi mi-a pus mana pe obraz si ne-am sarutat a fost cel mai frumos sentiment trait pana in acel moment. Aveam impresia ca zbor big grin funda?

6 răspunsuri:
| raluzz a răspuns:

Eram la o petrecere si m-am dus in alta camera pana la calculator..si m-am pus pe pat vorbind la telefon. In momentul acela tipu de care imi placea a intrat in camera. dupa ce am vorbit la telefon a sarit in pat si dintr-odata m-a sarutat.A fost perfect happy

| MaxEnergyzed a răspuns:

Nu stiu pentru ca nici eu nu l-am avut.

| BiscuiteOreo a răspuns:

Pufos... E nebuna rau perna asta blushing

| SASergiu a răspuns:

Primu` sarut ...Sa ma gandesc? Pai eu n-am facut mai nimic a fost totul din instinct

| Cristy_5268 a răspuns:

Primul sarut iti va fi infricosator.Atunci cand saruti prima oara....parca traiesti nu vis....nu sti cum si ce ai facut:d

| LiaLOVE a răspuns:

Buna! Primul meu sarut...mi.a fost frica la inceput el avea 18 si eu 14 era intro seara el tot venea cu buzele spre mine iar eu ma feream nu putea sa.i spun ca este primul meu sarut asa ca ma.m lasat dusa de val si la.m lasat sa ma sarute :-P a fost ceva frumos ma.m obisnuit nici nu ii mai dadeam drumu (toate incercam chiar daca nu stim)te pup draga