| Dany_9812 a întrebat:

Cum a-ti reactiona daca o persoana (eu, mai grasutz ) ar veni la voi si v-ar spune ca va iubeste?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

10 pentru curaj. Dar din pacate pentru accea persoana nu mai vreau sa ma leg la cap fara sa ma doara.Nu e vorba de cum arata el, e vorba de cum ma simt eu.Ca dracu mai exactstraight face

| Derye a răspuns:

Bine ca ai specificat ca esti gras. Daca m'ar iubi o persoana grasa, ar fi foarte tare, indiferent cum este ea, daca are 165 kg si 1, 30 ar fi excelent.

| Derye a răspuns:

Gabrielaa@ Probabil l'ai ajutat, dar te contrazici singura - spui ca e bine sa fii mandra de corpul tau, da' tu vrei cu orice chip sa slabesti thinking hmmm

| AnonimA a răspuns:

:-s buna pai nu stiu mie una nu prea imi plac genul d baieti grasutzi dar na mai usnt si fete carora le flace dar dc nu slabesti?:*

| dnxbv a răspuns:

Daca ai veni la mine si mi-ai spune chestia asta, te-as intreba: esti gay?!

| LoveToHate a răspuns:

Pai mai slabeste...big grin
Si eu vreau sa slabesc.happy... Oamenii spun ca sunt perfecta asa cum sunt dar...nu! EU VREAU SA SLABESC!
Fa si tu la fel!happy

Si app ...si ce daca esti gras, grasut, obez sau slab! Asta e. fi mandru de corpul tau. Daca nu esti mandu de tine ...cum sa te accepte cineva?

Aaaa...si persoana aceea de care vb... daca nu te accepta asa cum esti tu! NU TE MERITA!

Sper ca te-am ajutat cu ceva:*!

pa!

| AnaisC a răspuns:

Buna, dany!
Nu inteleg ce inseamna la tine "mai grasutz"adica daca esti cu 5 cm mai "gros" in diametru decat ceilalti nu are nimic. NBu stiu ce exemple sa iti dau, dar eu una prefer un baiat normal nici gras nici slab, nu obez doamne fereste, dar nici schelete cum sunt toooti din ziua de azi.Cat despre chestia aia cu iubitu' nu stiu ce sa zic dar mai bine bati apropouri inainte de momentul in care sa te exprimii, adica mai intai ii dai de inteles iar mai apoi ii spui ca o iubesti.
Bye.
Cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...nu stiulaughing