| iarin a întrebat:

Cum ar trebui sa arate iubitul perfect? Ce calitati ar trebui sa aiba? Diferenta de varsta si etc! Mutumesc :*

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Perfect pentru toata lumea NU EXISTA tu consideri unele aspecte a-le lui perfectiuni altii defecte dar cu toate astea baiatul potrivit pentru mine, tine si altii exista :Trasaturi morale:
Mie una mi-ar place ca baiatul acesta sa ma placa pentru ceea ce sunt si aspectele mele naturale, sa-mi fie alaturi si sa imi fie fidel.Sa ma faca sa zambesc atunci cand vreau sa plang, sa fie amuzant dar serios cand e nevoie.Sa fie intelegator si grijuliu si sa nu creada spusele tarfelor care vor vrea sa ne desparta.Sa aibe incredere in mine si niciodata sa nu exagereze cu geloziile si grijulitatea happy.
Trasaturi fizice :
-Sa fie inalt (nu mai mare de 1, 80)
-Sa aibe ochi caprui (optional nu vreau sa ma despart de cineva pe care il iubesc pentru ca are ochi albastri sau verzi)
-sa fie sportiv (nu de performanta)
-sa aiba macar putin muschi happy
-si cel mai important (nu chiar) parul :ori breton (nu emo) ori creasta dragutsa happy.

Nu pot sa le aud pe astea care vor faima, banii si frumusetea tipului cu care sunt...important e ca il iubesc si daca il iubesc il vad frumos happy e al meu doar.

Cat despre bani si faima nu stiu ce sa zic... daca e faimos ce? E meritul sau la fel si cu banii, meritul lui.

| iarin explică (pentru KinderBeeeib):

Eu inainte de toate vreau sa fie ambitios ca daca are ambitie are de toatehappy. :*

15 răspunsuri:
| Bogdanell5 a răspuns:

Uite, nu exista perfectiune absoluta, orice persoana are defectele si calitatile sale. Perfectiunea depinde de felul in care privesti tu lucrurile happy Depinde de caracteristicile care ti se par tie frumoase, de care te atasezi, iar in cazul unui iubit trebuie sa-l accepti exact asa cum e, cu calitati si defecte.

| HueyFreeman a răspuns:

Perfectiunea este un paradox, deci inexistenta.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Hmm... ca mine

| iarin explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Asta-i raspunsul castigator laughing)). Modestule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu exista niciun om perfect pe lumea asta, toti avem defecte.
Sa fie om de caracter.
Te pup!

| madalinamadu a răspuns:

Buna! Nu exista "iubitul perfect" doar il vedem noi perfect daca suntem cu adevarat indragostite de el, iar diferenta de varsta nu ar trebui sa conteze.Cel mai important este sa va simtiti bine unu in prezenta celuilalt, sa va iubiti si sa aveti incredere in sentimentele voastre happy

| lSummerl a răspuns:

Nu exista iubitul perfect toti avem calitati si defecte

| iarin explică (pentru lSummerl):

Stiu happy. Ma refer la modul general, ca unii stiu cum sa-si ascunda defectele prin calitati.

| Ankutzaaa a răspuns:

Perfect il vezi tu.(daca il vezi)

| Turdeanul a răspuns:

Nu conteaza calitatile conteaza doar sentimentele

| sharlyn a răspuns:

Pentru mine ar trebui asa fie asa:
-sa aiba ceva in cap nu pretind inteligenta absoluta
-sa fie amuzant
-sa fie o diferenta de 5 ani maxim
-sa nu fie suparacios
-si bine inteles un aspect fizic frumos nu gras si nici nu slab intre.
Asa mi-ar place sa fie El. pup

| iarin explică:

Bine reformulez ce calitati ati vrea sa aiba iubitul vostru?

| NeonLights a răspuns:

Crede-ma,nu exista iubitul perfect straight face

| Asadarsiatat a răspuns:

Buna! in primul rand, toata lumea are defecte si calitati, este normal. Varsta nu prea conteaza atata timp cat il iubesti. Dar nici sa ai tu 16 si el 80laughing
Calitati..sa fie dragut cu tine, sa stie sa se comporte(eu as alege pe cineva cu maniere: sa te lase pe tine prima sa intrii, sa iti deschida usa, sa te ajute cu treburi etc), atent, sensibil, care sa aiba grija de tine si sa te iubeasca!:*