| TIb a întrebat:

Fetelor ce calitati ar trebui sa aiba baiatul perfect?

23 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu exista fiinta perfecta, "perfect" este acel/aceia care-ti place.

| fabiola a răspuns:

Omul tinde catre perfectiune, dar nu o atinge niciodata!

| Elena1234456 a răspuns:

Inteligent. dar nu prea big grin.Simpatic sa fie happy.

| Rukhsandra a răspuns:

Dc trebuie sa fie perfect? ca eu nu sunt perfecta
daca il iubesti, iubesti totul la el...si defectele
si nu exista nici baiatul perfect nici fata perfecta tongue
tot ce-i trebuie e sa ma iubesca asa cum sunt si sa stie sa ma aprecieze big grin

| Ana a răspuns:

Sa fie dragut, nu frumos ca dupa aia prea se uita fetele dupa el big grin, sa fie grijuliu, atent cu mine, sa ma iubeasca, sa nu se ia dupa gura lumii, sa ma faca sa ma simt cea mai importanta persoana din viata lui, sa aiba ochi numai pentru mine... etc happy

| DenisaMetal a răspuns:

Nu neaparat bani, masina sau vila. Conteaza sa fie intelegator, iubaret, bun la suflet, simtul umorului, finut, inteligent si sa vorbeasca mult, sa fie prietenos si grijulu, sa faca lucrurile care ii plac cu stil.

| Andreia1 a răspuns:

Pai sa fie foarte intelegator, romantic, glumet, vorbaret =p~ador oamenii care vorbesc multlaughing fiindca si eu is asa big grin. si sa ma iubeasca sa ma respecte si sa aiba incredere in mine.

| Atotstiutorul a răspuns:

Sa fie atotstiutor

| roxynutza a răspuns:

Sa fie frumos, destept si cu banii...happy super nu?

| darielle a răspuns:

Sa fie frumos,inteligent,sa aiba bani,cu simtul umorului,respectuos (adica sa nu vorbeasca cu ba sau cuvinte urate pe scurt...),bun la suflet, harnic, etc...

| emasweetgirl a răspuns:

Brunet, ochii verzi, binefacut, si sa fie frumos.cu bani, cu masina.
Aaaaaaaaa, si sa mai fie o persoana cu simtul umorului.Ador asta!
8-)
inca ma gandesc la baiatul asta.
desi am prietenhee hee

| alexaalexandra a răspuns:

Nu exista persoane perfectelaughing)
dar eu mi l`as imagina frms( in primul randbig grin) destept, cu bani, masina etclaughing) romantic smug respectuos smug
tongue

| psycheddelic a răspuns:

Nu exista baiatul perfect...
trebuie sa fie destept si educat.

| nestlebaby a răspuns:

Prima data cand il vezi, sa simti ceva inauntru. ex:bataile inimii sa fie mai accentuate, sa te imbuzorezi in obraji, sa-ti transpire corpul din toti porii...cam astea ar fi si sa rosesti la fiecare cuvant ce ti-l rosteste.prea multe calitati nu cred ca trebuie sa aiba, ca atunci trece de perfect si da in penibil de "perfect", adica: cat de cat simpatic(adica la frumusete ma refer), inaltut(nici sa vii cu scaunelul dupa tine dar nici sa te apleci la parter pentru a-l putea saruta), harnic, respectuos si devreme acasa happy acum sigur o sa spuneti ca banii pun in miscare tot si e musai sa aiba si din astia ca alfel e bai.pai,daca baiatul e harnic face bani cacalau, sa ai unde-i depozita numai( vi cu o furca si ii intorci din cand in cand sa nu prinda mucegai laughing )

| never2say4never a răspuns:

Sa fie inteligent si spontan.

| woody_9489 a răspuns:

Baiatul perfect e plictisitor. Prefer un tip care are si calitati, si defecte. Altfel unde mai e relatia frumoasa? Imi plac tipii cu simtul umorului, dinamici, cu care sa pot discuta si altele in afara de masini si fotbal. Poate fi sensibil, tandru, indraznet... nu m-ar deranja aceste calitati laughing Anumite defecte le pot trece cu vedere, atata timp cat tipul nu e un mincinos ipocrit fara farmec happy

| PiTik0t a răspuns:

Depinde la mine de exemplu frumos sa jtye sa vb sa se poarte cam ata:X>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te iubeasca si sa nu se dea la alte fete asta e raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice ca baiatul perfect trebuie sa fie frumos si restul nu mai conteaza daca e bogat sau nu cu a zis roxy ...so ia id meu si vb acolo daca esti abiat of course roxx_Roxx16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul perfect ( sau aproape de perfectiune ) :
- Sa fie barbat nu o gaina fricoasa
- Amabilitatea
- Aspect fizic placut dar nu extrem de placut!
- Ar trebui sa faca fata oricarei situatii
- Sa aiba imaginatie si idei spontane
- Sa iubeasca arta
- Respectul ( indiferent pentru cine )
- Comunicativ
- Istet

Sa sti ca nimeni nu poate avea simultan toate cele insirate de minelaughing) Este doar un raspuns...gandurile mele!
Baiatul perfect este Perfect in ochii iubitei sale indiferent de comportament, aspect fizic samd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stie sa se cimporte cu o ftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa fie frumos si cu bani si sa te minta si sa-si bata joc de tine prefer un baiat simplu care sa nu minta, sa fie sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tandru, educat, chipes, inalt