| anonim_4396 a întrebat:

Salut cum trebui sa arate la fete baiatul perfect? este adevarat ca fetele se uita la baietii mai mari? ce calitati trebuie sa aiba cum trebuie sa fie in general?

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Paai. oaree? laughing. Sa fie frumos, amuzant, sa ma inteleaga, sa nu se uite dupa alte fete, si sa fie inalt. happy.dar.nu exista laughing

| Denisa a răspuns:

Sa fie matur. De aceea fetelor le plac baieti mai mari pentru ca sunt mai maturi. Stiu sa se comporte cu ele si cu ceilalti. Nu te fac de rusine ca majoritatea copilandrilor de 14-17 ani care nu au in program si in vocabular decat cuvinte tampite si sex. Fetele in general se maturizeaza mai repede si majoritatea pretindem acelasi lucru: maturitate. Baiatul perfect pentru mine trebuie sa fie hazliu si sa ma faca sa rad. Sa fie un sprijin pentru mine si sa aiba ceva studii, nu vreau un analfabet. Nu ma intereseaza banii lui dar ma intereseaza sa isi poata plati lui consumatia si sa nu astepte sa il ajut cu bani, si asta nu pentru ca as fi zgarcita ci pentru ca, cred ca un baiat/barbat destept poate sa isi produca lui banii de buzunar. Nu ma intereseaza nici aspectul fizic intr-o masura foarte mare. Astept sa fie curat si ingrijit, sa se imbrace frumos. Ma intereseaza mai mult continutul si nu ambalajul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, este foarte adevarat ca fetele se uita la baieti mai mari. Baiatul perfect trebuie sa fie el, sa nu incerce sa fie altcineva. Aspectul fizic difera. Unora le plac baietii bruneti...
Trebuie sa fie politicos, foarte politicos si sa gandeasca inainte sa spuna o vorba. Sa fie decis sau ma rog...sa para decis. Ar fi prea perfect daca ar putea sa isi tina gura cand stie ca lucrurile nu depind de el si ca lumea lui sa nu fie cea in care soarele se invarte in jurul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule toate ftele te inseala.nu exista femeie nevinovata doar femeie neprinsa. fetele sunt scarbe scz.adica cum sa arati? eu an 14 ani, ochii albastri, par, negru, nici gras nici slab.cum sa arate?

| AndreeaCeMaiZici a răspuns:

Da, este adevarat ca se uita dupa baietii mai mari deoarece sunt mai maturi, mai open-mind, dar nu toti sunt asa. Pai, ar trebui sa fie original, romatic, protector dar NU foarte protector, un pic de tot gelos, dar NU foarte ca asta este marea dezamagire a fetelor fata de baieti, aaa si sa nu fi genul ala care ii cauta prin telefon si ii cere socoteala pentru fiecare iesire din casa, si mai important sa nu ii faci observatie de fata cu lumea. Ca fizic, majoritatea fetelor vor ca prietenul sa fie mai inalt ca ele, si am citi intrebarea in legatura cu cosurile incearca sa te duci la dermatolog, fetelor le plac baietii ingrijiti deci fa-ti freza si da-te cu parfum. Succes in cuceriri!