| babbysmil3ey a întrebat:

Cum ar trebui sa iti dovedeasca tie, cineva ca te iubeste?
Daca o persoana te-ar intreba cum sa iti dovedeasca ca tine la tine ce ai raspunde?
cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| sandra2012 a răspuns:

Probabil prin felul lui de-a fi, prin felul in care ma priveste, imi vorbeste. Caracterul unui om conteaza foarte mult pentru mine, sufletul.

| janynefeaver a răspuns:

Dragostea nu se spune, se simte. Prin comportament si fapte se dovedeste iubirea, si desigur, si prin limbaj.

| Ilonaa a răspuns:

O persoana care te iubeste trebuie mai intai sa te respecte,apoi sa fie sincera si deschisa cu tine,sa iti accepte trecutul si sa creada in viitorul tau.
Atata timp cat,pentru tine el e alesul, el e cel special, trebuie sa creada in tine si sa iti fie alaturi.
Persoana iubita trebuie sa fie in primul rand un prieten bun.El este mai special ca restul prin sentimentele care va leaga.